Sport.pl

Studniówkowy rozkład jazdy, czyli jakie mecze nas dzisiaj czekają?

Oprócz oczywiście dania głównego, czyli meczu Polska - Portugalia na Stadionie Narodowym (relacja na żywo od godziny 20.30), w ten eurowy wieczór studniówkowy czeka nas jeszcze całe mnóstwo wrażeń. No bo, kaman, Anglia - Holandia,  Niemcy - Francja, Hiszpania (bez Torresa, ale za to z Roberto Soldado) - Wenezuela... Bawcie się dobrze.

Zacznijmy od komunikatu formalnego. Dziś, 29 lutego, na sto dni przed meczem otwarcia Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie, mecze towarzyskie rozegrają wszystkie zakwalifikowane do turnieju reprezentacje. W następujących konfiguracjach:

18.00 Izrael - Ukraina
19.45 Dania - Rosja
20.30 Chorwacja - Szwecja
20.30 Grecja - Belgia
20.45 Niemcy - Francja
20.45 Włochy - Stany Zjednoczone
20.45 Polska - Portugalia
20.45 Irlandia - Czechy
21.00 Anglia - Holandia
21.30 Hiszpania - Wenezuela

La, la, la, la, la, we're so excited. W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć trenujących piłkarzy, a teraz, opowiedzcie nam drogie Dziewczęta, co Was najbardziej kręci?

Bo nas ogólnie to nauka oczywiście Anglia - Holandia, Niemcy - Francja i Hiszpania - Wenezuela.

Hiszpanie mają nowe, błękitne niczym wiosenne niebo lub Manchester City koszulki wyjazdowe i, kilka nowych twarzy w składzie. Nie ma natomiast Torresa, ale tej bolącej rany rozdrapywać nie będziemy, ciesząc się, że jest Roberto Soldado:

rOBERTO sOLDADO

I tylu graczy z Athletiku Bilbao! Na przykład młody Iker Muniain, zobaczcie, jaki słodziak:

Iker Muniain

 

Pornografia, przytulanki, biczfejsy. Czyli normalny trening Hiszpanów. Zobacz>>

Anglicy, nieco rozbici całym zamieszaniem z Johnem Terry i utratą jego opaski kapitańskiej, odejściem Fabio Capello i powołaniem nowego, tymczasowego trenera, stają do boju z Holandią, która chce (jak zwykle) nawiązać do najlepszych tradycji futbolu totalnego. W świetnej formie jest Robin van Persie, bez formy natomiast Steven Gerard i Frank Lampard. Co z tego wyniknie? Choć wyżej podpisana była raczej przeciwniczką pozbawiania Terry'ego opaski kapitańskiej (domniemanie niewinności), to jednak osoba nowego kapitana bardzo ją cieszy.

SCOTT PARKER

Hellou, Scotty <3

A Niemcy, moi ukochani Niemcy, grają z dzielnymi Francuzami i whoa, wiedziałyście, że Jogi umie takie sztuczki?

jOACHIM LOEW

W ten sposób, od tematu Jogiego przechodzimy płynnie do tego pana...

jURGEN kLINSMANN

...który trenuje teraz reprezentację USA. Ta, natomiast, gra z Włochami, co niektórym z Was może przypomnieć mundial 2006 i czerwoną kartkę dla de Rossiego, ale przecież wcale nie musi tak być.

Nasi grupowi rywale Grecy grają z Belgią, a Czesi z Irlandią, natomiast współgospodarze turnieju, Ukraina, z Izraelem. No to, że się tak wyrazimy, będzie się działo, a teraz wybaczcie na chwilę, musimy sobie zrobić makijaż na studniówkę.

Zobacz zdjęcia>>4

Więcej o: