BREAKING NEWS: Kubot wygrywa i teraz zmierzy się Djokoviciem

Cool, huh?

Kilkadziesiąt minut temu zakończył się mecz Łukasza Kubota z Tobiasem Kamke w I rundzie turniej ATP w Bazylei. Początek nie był najlepszy (porażka 5:7) i zanosiło się na kolejną klapę - w drugim secie Łukasz przegrywał 4:5 i Niemiec miał trzy piłki meczowe. Ale wtedy stało się coś, co może się stać tylko w tenisie (no i trochę jeszcze w siatkówce :)). Kubot obronił gema i mecz się kompletnie odwrócił, dominacja Polaka była bezsporna, a zwycięstwo 5:7, 7:5, 6:2 - wspaniałe!

Teraz przed Polakiem wielka szansa na przypomnienie się tenisowemu światu. Novak wygrał już w tym sezonie 65 spotkań, przegrał zaledwie 2 (z czego jedno przez kontuzję), więc zbyt dużych szans przed Łukaszem nie widzimy, ale... to jest sport, więc sensacje się zdarzają. Mamy tylko nadzieję, że to spotkanie (nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie zostanie rozegrane) będzie do obejrzenia w jakiejś telewizji, bo jakoś nie potrafimy sobie wyobrazić, że mogłybyśmy to przegapić.