Sport.pl

Z archiwum H: wizytacje, ptasie gniazda i "Oda do zmysłowych ust"

I choć dzisiejsze wydanie archiwum nie zawiera żadnych ujęć z hot sesji okładkowych, ani żaden występujący w nim piłkarz nie ma ust pomalowanych szminką w kolorze Golden Rose, to też będzie fajnie.

*** Zaczyamy od sprawy, która najbardziej zaprzątała nasze myśli ostatnimi czasy, nie dała spać przez większość nocy, a przez resztę sprawiała, że budziłyśmy się z krzykiem na ustach. Sprawa narodowa, jeżeli nie Hiszpanii, to na pewno Katalonii - fryzura Ceca Fabregasa Solera, czy też innymi słowy "Omatkoboskaczestochowska".


Cesc Fabregas

Odkąd Pique zasugerował "delikatnie" strzyżenie nastąpiła cala lawina coming outów z serii "co świat sądzi o mini-afro Czesia". Najpierw ruszył tumblr...


Cesc Fabregas


Cesc Fabregas

...potem zobowiązany do zabrania głosu poczuł się sam kapitan. Oczywiście w trosce o fanów zespołu...


Cesc Fabregas

...aż w końcu sama redaktorka Marina zaczęła snuć katastroficzne wizje...


Cesc Fabregas

A zatem Czesiu jeśli to czytasz, to przestań to czytać, tylko zadzwoń po pomoc do Geriego, weź nożyczki w rękę i wspólnie zróbcie z nich pożytek, wyświadczając przysługę nam wszystkim i naszemu poczuciu estetyki.  Przy okazji możecie też obciąć Villę


Cesc Fabregas

Z góry dzięki.

*** No i masz. Tak to jest z wszystkimi tymi bromance'ami w La Roji. Z ciekawości zajrzysz czy przypadkiem zbyt długo nie trwa ich uściska na parkingu w Las Rozas, zrobisz małe "Awww"  i zanim się obejrzysz.. rusza lawina niekończących się dowodów miłości, zewsząd atakują Cię uwiecznione na zdjęciach z treningu końskie zaloty i ukradkowe spojrzenia podczas meczu. Tak było z Sernando, które wysłało nas do bromance'owego raju dwa tygodnie temu, a teraz...cóż, czujemy się jakby dopiero teraz ktoś otworzył nam oczy, bo...bo..bo to jest silniejsze i intensywniejsze niż kiedykolwiek mogło nam się wydawać. I teraz już nawet nie wiemy, czy chciałyśmy to wiedzieć, czy nie. Tylko spójrzcie...


Fernando Torres


Fernando Torres


Fernando Torres i Sergio Ramos


Fernando Torres i Sergio Ramos

Naprawdę nie wiemy co powiedzieć. Czujemy się oszukane. Wszyscy wiedzieli oprócz nas.


Fernando Torres i Sergio Ramos

*** Na szczęście o kontrakcie reklamowym Javiego Martineza z Soy Underwear wiedziałyśmy już od dawna. Tak samo jak o wysoce bezczelnym potencjale jego ciała do pozowania w negliżu. Dlaczego o tym mówimy właśnie teraz? Ano dlatego, iż przed paroma dniami na światło dzienne wyszły kolejne owoce tej współpracy, czyli: Javi w 5475 stylizacjach bieliźnianych plus Javi w 438 stylizacjach piżamowych. Patrzcie, podziwiajcie, miejcie swoje poczucie smaku (odnośnie piżamek z zebrą i tygrysem) w opiece.


Javi Martinez


Javi Martinez


Javi Martinez


Javi Martinez

Dla takich chwil jak ta powstał wyraz dźwiękonaśladowczy "Grrrr".

Jeśli za jakieś kilkadziesiąt lat wasze dzieci będą miały w książkach do polskiego wiersz "Oda do zmysłowych ust" autorstwa anonimowego autora, wiedzcie, że to poemat do ust Javiego Martineza i że anonimowym autorem jesteśmy my. Amen.

*** Choć w naszym prywatnym rankingu produktów do których reklamowania wprost stworzeni są Hiszpanie "piwo" znajduje się na dolnych pozycjach, gdzieś pomiędzy "żarówki energooszczędne" a "pojemniki próżniowe" to najwyraźniej tamtejsi spece od marketingu twierdzą inaczej. Ba! w walce o twarze piłkarzy La Rojii toczy się zacięta walka. Teraz wybór piwa w hiszpańskim supermarkecie nie jest już... zwykłym wyborem piwa, ale górnolotną deklaracją odnośnie futbolowych sympatii.

San Miguel zaprosił do współpracy Pepe Reinę i w sumie trochę im się nie dziwimy - bramkarz Liverpoolu wygląda naprawdę przekonująco, gdy tak sobie najzwyczajniej w świecie chilloutuje na ławce z butelką w ręku i dyskutuje beztrosko z hiszpańskim dziadkiem. O sensie życia? Akcyzie? Fryzurze Fabregasa? Nie wiemy, ale ładnie to wygląda.

W porównaniu jednak z San Miguelem, inny hiszpański producent piwa "Mahou" zwyczajnie pojechał po bandzie - Iker Casillas, Santi Cazorla, David Villa, Juan Mata, Alvaro Arbeloa i Fernando Llorente. Jesteście pod wrażeniem? No to dodajcie sobie jeszcze braci i siostry wyżej wymienionych, wzruszające hasło przewodnie i uroczo zacieszającego Davida, a macie pełny obraz spotu ich autorstwa:


Nie pytajcie nas jaki jest sens tworzenie reklamy z udziałem rodzeństwa piłkarzy, kiedy nie może w niej wziąć udało seksowny brat Ikera, ale okej, siostra Davida też wydaje się całkiem sympatyczna. Choć brat o Llorente chyba jednak nieco bardziej.

*** A na koniec: Tradycyjna cotygodniowa wizytacja w szkole im. Xabiego Alonso.

Xavi wyraźnie należy do grupy początkujących, która niezbyt uważnie odrabia zadania domowe...


Xavi

...za to Iker z meczu na mecz może się pochwalić coraz lepszą techniką...


Ikerc Casillas


Iker Casillas

..a profesor Alonso jak na mistrza przystało na każdym kroku prezentuje czystą perfekcję...


Xabi ALonso

Xabi ALonso


Xabi ALonso


Xabi ALonso

<333

Więcej o: