Sport.pl

Z deszczu pod rynnę, czyli nowa dziewczyna Diego Forlana: Tamara Campillos

Nie przepadałyśmy za Zairą, to fakt, ale po raz kolejny sprawdza się gorzka prawda, że z WAG jest jak z szefem: następny zawsze może być gorszy od poprzedniego.

Nie chcemy oczywiście skreślać na starcie pani Tamary, ale o ile o Zairze mogłyśmy sobei pomyśleć bardzo dużo złych rzeczy, ale na pewno nie to, że brakuje jej urody (właściwie to myślałyśmy tak naprawdę, że jest nieznośnie ładna, i, że - niech to szlag! - naprawdę nieźle prezentuje się u boku Diego) o tyle pani Tamara na dzień dobry przeraża nas typem urody plastikowo - fotoszopowo - buduarowym. Diego, why?

Przypomnijmy: Zaira już była w ogórdku, witała się z gąską i przymierzała suknię ślubną, gdy nagle Diego przypomniał sobie, że jest chyba jeszcze niedojrzały do małżeństwa. Zaira tupnęła nóżką i świat obiegła wieść o separacji pięknej pary. Ledwo jednak zdążyłyśmy się nacieszyć widokiem diegowej klaty bez akompaniamentu bajecznie długich nóg i włosów Zairy, a już dochodzą nas słuchy, że u jego boku pojawiła się nowa partnerka.

Pojawiła się, a może był tam cały czas przyczyniając się do rozpadu związku z Argentynką? marissa93, która napisała do nas o nowej dziewczynie Forlana donosi za pewnym hiszpańskim portalem, iż przyczyną zerwania z Zairą była niewierność naszej boskiej klaty i flirty nie tylko z kobietami, ale i mężczyznami (stop, nie myślcie o tym, menadżer Diego wszystkiemu zaprzecza). Marissa pisze także, że napastnik Atletico i modelka (nieznanej nam narodowowści) spędzają obecnie krótkie wakacje w Miami.

A przecież jeszcze niedawno widziany był w towarzystwie Stephany Ortegi - miss Urugwaju 2010 - oraz Marii Raquel Denis - miss czegośtam kiedyśtam, również uważanej za jedną z przyczyn rozpadu związku Diego i Zairy. Oj Diego, Diego... ale wiesz co, dopóki nie wbijają ci się na takie zdjęcia...

https://bi.im-g.pl/im/1/9900/z9900431X,Diego-Forlan.jpg
...nie mamy nic przeciwko.

Więcej o: