Sport.pl

Casillas i Iniesta trzęsą światem w posadach

Dosłownie.

No dobrze, zastanawiacie się teraz pewnie co brałyśmy, w jakich ilościach i od kogo możecie też to dostać, albo dlaczego osoby z zaburzeniami psychiki prowadzą poważny portal dla kobiet, ciacha.net, ale musimy już na spokojnie Wam powiedzieć: kochane, to po prostu kolejna rzecz, tak abstrakcyjna, że nie byłybyśmy w stanie wymyślić jej o siłach własnej fantazji. Wymyślili za to specjaliści odpowiedzialni za reklamę i PR w hiszpańskim koncernie BBVA, który jest sponsorem tytularnym tamtejszej ligi.

A wymyślili i przenieśli na swoje warunki słynną "Opowieść o dwóch takich co wstrzymali ziemię i poruszyli ciachowe zmysły", w rolach głównych obsadzając dwie najbardziej rozpoznawalne twarze dwóch oczywistych tytanów La Ligi - Andresa Iniestę i Ikera Casillasa. Kostiumy zaprojektowała niezastąpiona Nike (okej, okej, do błękitnej bluzy z kapturem na Inieście przywykłyśmy dopiero za 325 seansem, ale jednak), a za scenografię posłużyła zwykła ulica zwykłego hiszpańskiego miasteczka ze zwykłym bankomatem z którego zwykły niezwykły Iker Casillas chce podjąć gotówkę. Uuups to już przeszłyśmy do fabuły? Fabuła jak to zwykle bywa w podobnych projektach jest trudna do wyrażenia w słowach, a jakbyśmy zgrabnie nie ujęły "Iniesta skacze/biega/balansuje ciałem, a skorupa ziemska naśladuje jego ruchy" i tak wyjdzie mega dziwnie. Powiemy więc tylko, że nie powiemy jak działa na nasze nieprzyzwoite fantazje seksowny i gniewny Iker z niespotykaną u niego poza facebookiem pasją demolujący ziemię  ..i...zaprosimy do oglądania spotu reklamowego, który ma zachęcić (taa jakby trzeba było to w ogóle robić) do oglądania zmagań hiszpańskich zespołów w nadchodzącym sezonie 2011/2012.

Inna sprawa, że znamy takie Ciachoredaktorki, które sądzą, że najlepszą reklamą La Ligi byłoby puszczenie dowolnej wspólnej cieszynki Messilli z tą ścieżką muzyczną w tle:

Wybaczcie, musiałyśmy.

marina

Więcej o: