Sport.pl

Sportowy weekend

Co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach
PIŁKA NOŻNA

EKSTRAKLASA: Korona Kielce - GKS Bełchatów, stadion przy ul. Ściegiennego, sobota, godz. 13.30.

II LIGA: KSZO Ostrowiec - Znicz Pruszków, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota, godz. 16.

III LIGA: Wierna Małogoszcz - Lubań Maniowy - niedziela godz. 11, Orlicz Suchedniów - Granat Skarżysko, Juventa Starachowice - Szreniawa Nowy Wiśnicz, Naprzód Jędrzejów - Górnik Wieliczka, Łysica Bodzentyn - Janina Libiąż - wszystkie, godz. 13.

IV LIGA: Wisła Sandomierz - Piaskowianka - sobota, godz. 13, Lubrzanka Kajetanów - ŁKS Łagów - niedziela, godz. 11, Partyzant Radoszyce - Orlęta Kielce, Nida Pińczów - Czarni Połaniec, Unia Sędziszów - GKS Nowiny, Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn - Hetman Włoszczowa, Olimpia-Pogoń Staszów - Sparta Kazimierza Wielka, Alit Ożarów - Spartakus Daleszyce - niedziela, godz. 13.

II LIGA FUTSALU: Futsal Nowiny - Wisłoczanka Tryńcza, hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1, niedziela, godz. 17.

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG SUPERLIGA: KSS Kielce - Finepharm Polkowice, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela, godz. 17.30.

II LIGA MĘŻCZYZN: KSZO Ostrowiec - AZS Katowice, hala przy ul. Świętokrzyskiej, niedziela, godz. 15.

II LIGA KOBIET: KSS II Kielce - CHKS Łódź, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela, godz. 15.

OKRĘGOWY TURNIEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO: hala przy ul. Krakowskiej, niedziela, godz. 9: Vive Targi Kielce - UKS Zorza Bogoria, 9.30: KSSPR Końskie - KSZO Ostrowiec, 10: Zorza - Wisła Sandomierz, 10.30: PMOS Busko - KSZO, 11: Vive Targi Kielce - Wisła, 11.30: Końskie - Busko, 12.30: mecz o 5. miejsce, 13: mecz o 3. miejsce, 13.30: finał.

SIATKÓWKA

I LIGA: AZS KSZO Ostrowiec - Piecobiogaz Murowana Goślina, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota, godz. 18.

II LIGA: STS Skarżysko - AZS Politechnika Świętokrzyska/Fart II Kielce, hala przy ulicy Sienkiewicza, sobota, godz. 17.

BILARD

SIÓDMA ELIMINACJA GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH "CONTACT CUP 2011": Kieleckie Centrum Bilardowe przy pl. Moniuszki 2b (w KCK), niedziela, godz. 10.

BOKS

MIĘDZYNARODOWA LIGA BOKSERSKA: Ry-Ki "Grizzly" Team - Komarno Sharks, hala przy ul. Żytniej, sobota godz. 18.

TENIS STOŁOWY

II LIGA MĘŻCZYZN: Polonia Białogon - Agrosad Łask i KTS Sandomierz - LKS Biała Rawska - oba sobota, godz. 16.