P¦ w skokach. Gender przyleciał do Lillehammer

Zdjęcie numer 2 w galerii - P¦ w skokach. Gender przyleciał do Lillehammer

Fot. Jens Meyer AP

Piotr Żyła w Klingenthal
 • Zdjęcie numer 1 w galerii P¦ w skokach. Gender przyleciał do Lillehammer
 • Zdjęcie numer 2 w galerii P¦ w skokach. Gender przyleciał do Lillehammer
 • Zdjęcie numer 3 w galerii P¦ w skokach. Gender przyleciał do Lillehammer

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (25)
Zaloguj się
 • sceptykpancerny

  Oceniono 95 razy 65

  Politruki z Wybiórczej maj± chyba przykaz promować gender na każdym kroku. Aż się boję otworzyć lodówkę, żeby mi Czerski gender nie wylazł.

  Co to jest gender to sobie Państwo ogl±dnijcie ten filmik i sami wyci±gnijcie wnioski jakiego rodzaju to jest nauka i jaki w Norwegii kraju o największej równo¶ci zauważony został paradoks. Film zrobiony przez znanego norweskiego komika, ale nie robi sobie jaj, tylko krok po kroku pokazuje bzdury gender. Politrukom z Czerskiej również polecam, a może zwłaszcza!
  www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5oGL7njQwrg

 • brian123

  Oceniono 59 razy 39

  Równouprawnienie to nie gender. Gender to całkowita likwidacja płci. Czyli zawody unisex. Rozmnażanie przez sztuczne zapłodnienie lub klonowanie. Równouprawnienie w seksie - zakaz seksu tradycyjnego (waginalnego), ktory jest opokarzaj±cy dla kobiet. Likwidacja płci biologicznej to najwyższa forma rozwoju społeczeństwa - dlatego jest popierana przez Gazetę Wyborcz± i Prof. ¦rodę.

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 40 razy 20

  tylko czekać, a "animalsi" albo inni obrońcy praw zwierz±t będ± domagali się konkurencji z udziałem czworonogów.
  bardzo by to zwiększyło tzw. ogl±dalno¶ć no i podniosłoby np. biegi na poziom nieosi±galny nawet dla koksiarzy.
  np. 100 m z udziałem wilków albo hien (nie wspominam o gepardach czy tygrysach, bo by¶my mieli raczej jatkę MMA, a nie biegi). my¶lę, że nawet nasi sprinterzy by biegali ok. 8 s/100m.

 • bardzozimnylk

  Oceniono 19 razy 19

  Najlepiej na skoczni, niekoniecznie pod względem sportowym, będ± prezentować się laseczki z dużym biustem. Ze względu na opory powietrza jakie może tworzyć w locie i na rozbiegu większy cyc, powinny panie dostawać odpowiednio więcej punktów ze względu na rozmiar biustu.

 • smeagol_s

  Oceniono 30 razy 14

  Jestem za! Ale pod jednym warunkiem. Z obawy o manipulowanie strojem należy wprowadzić przepis by strój skoczkini przyległa dokładnie do ciała. Najlepiej żeby w żadnym punkcie nie odstawał od skóry na więcej niż 3mm. Wtedy będzie to i¶cie widowiskowa dyscyplina!

 • femma12

  Oceniono 22 razy 12

  Z całego artykułu wyraĽnie wybija watek homoseksualny. Tak, skoki pań moga byc przykładem piękna miło¶ci homoseksualnej. Dobrze, że Pan Redaktor tak wyrażnie akcentuje orientacje seksualne skoczkiń.
  Warto wspomnieć, że w ¶wiecie sportu coraz więcej postaci odważnie mówi o swojej homoseksualnej orientacji.
  Po prostu orientacja homoseksualna jest w pewien sposób wyj±tkowa. To sprawa, która pozwala wywalaczyc nowy postępowy ¶wiat, o który tak wspaniale walczy Gazeta.

 • afiag

  Oceniono 13 razy 11

  Tylko nawiedzony idiota mógł wymy¶lić taki tytuł.
  Cóż, znak czasów, takich mamy "dziennikarzy".

 • rar.ely

  Oceniono 11 razy 7

  HARTMMAN i SRODA beda skakac ?

  A tak na powaznie to SZYDZICIE z tych młodych ludzi.....

 • wuetend

  Oceniono 8 razy 6

  D±żenie do równouprawnienia płci w sporcie to absurd. Wnikliwe kontemplowanie kobiecej piłki nożnej i przyrównywanie jej do męskiej jest równie sztuczne, jak zachwyt tow. Biedronia nad urod± tow. Grodzkiej. W pewnych aspektach kobiety NIE DORÓWNAJˇ mężczyznom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Sport.pl