Sport.pl

Soczi 2014. Żyła: Co tu teraz zrobić? Wracać do domu?

Adrian Rzeczkowski
07.02.2014 , aktualizacja: 07.02.2014 13:28
A A A
Zyla FB

Zyla FB (Fot. FB)

Piotr Żyła skomentował na Facebooku swoją przegraną z Dawidem Kubackim w rywalizacji o miejsce w składzie reprezentacji. Konkurs skoków odbędzie się w niedzielę o godzinie 18.30
Polski skoczek nie krył rozczarowania po decyzji Łukasza Kruczka o wykluczeniu go ze składu przed niedzielnym konkursem.

- hmmm i co tu teraz robić??? Iść do domu?? Nie, za daleko. Wypić piwo?? Nie, tu nawet nie ma piwa. Trzasnąć sobie w łep?? Nie, świat nie kończy sie na skokach. Siedze tu gdzieś na szczycie wioski i doszłem do wniosku, że to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia poraszka w moim życiu ale jedno jest pewne!!! still fight!!! (pisownia oryginalna)

Trener polskich skoczków swoją decyzję motywował wynikami treningów w Soczi. - Piotrek nawet z tymi skokami zakwalifikowałby się spokojnie, ale znamy potencjał zawodnika i oczekujemy skoków takich, jak pokazywał jeszcze niedawno. Dawid skacze równiej - powiedział Kruczek.

Na piątkowych treningach Kubacki skoczył 96, 96,5 i 91,5 m. Żyła uzyskał 93,5, 94,0 i 93,5 m.

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

 • 22
 • 49
Komentarze (143)
Zaloguj się
 • nylon1

  Oceniono 632 razy 542

  Proponuję skorzystać z wolnej chwili i poczytać trochę książek.
  To nie sarkazm. Pomaga w problemach z ortografią

 • kabza1605

  Oceniono 632 razy 456

  Panie Żyła co robić? Przede wszystkim przestać pajacować i zacząć skakać i trenować! Bo inaczej to zostanie pan zapamiętany nie jako dobry skoczek ale jako taki śmiszny przygłup!

 • ktrztr

  Oceniono 326 razy 258

  Może to dobry czas na poprawienie języka polskiego?

 • geraltriviaa

  Oceniono 276 razy 164

  Zyla nadaje sie do seri Alkopolacy, nie widzialem jeszcze jego postu lub wypowiedzi w ktorym by nie wspomnial o alkoholu.

 • samasung86

  Oceniono 186 razy 126

  Dobrze by było zapoznać się ze słownikiem ortograficznym to na początek.

 • antypist

  Oceniono 162 razy 84

  Żyła mnie trochę FQrFIA....
  luzaczek, cwaniaczek ...garbik, fajeczka, piwko ...
  wszystko fajnie ale:
  NIE SKACZE.
  ma jakąś swoją filozofię ale wychodzi z niej kupa (patrząc na to co potrafił skoczyć pod koniec ubiegłego sezonu i na początku tego).
  Kubacki to przeciętniak - świetnie skakał w drużynówce w Zakopanem - ale generalnie to orzełek, który lata bardzo wysoko ale nie bardzo daleko. Mimo to w trzech skokach poleciał dalej o trzy metry od Żyły-filozofa ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX