Sport.pl

Ogromne nerwy w polskiej ekipie. Adam Małysz: Sobczyk wymiotował na wieży trenerskiej

Członkowie polskiej reprezentacji bardzo przeżywali poniedziałkowy konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Jeden z trenerów wymiotował na wieży trenerskiej. - Wszystko bierze tak do siebie, że nerwy go rozsadzają - komentował Adam Małysz.

Dawid Kubacki w kapitalnym stylu wygrał 68. Turniej Czterech Skoczni. Polski skoczek okazał się najlepszy podczas poniedziałkowego konkursu w Bischofshofen, czym zapewnił sobie zwycięstwo w całym turnieju. Kubacki zdominował zawody, ale nasza reprezentacja do końca nie była pewna jego wygranej. Udzielały się nerwy, o czym Piotrowi Majchrzakowi ze Sport.pl opowiadał Adam Małysz: Byłem tak zestresowany, że najpierw mnie serce bolało, potem żołądek. Więc już nawet sam nie wiem co mnie bolało. Ten stres był potworny. Stoisz na dole i chcesz mu pomóc, ale nie możesz. Tam samo było z Kamilem Stochem i Piotrkiem Żyłą. Później jest tylko radość - powiedział Małysz.

Dawid Kubacki skomentował swoje zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni:

Członek polskiej kadry wymiotował z nerwów

- Ogromnie przeżywaliśmy konkurs tutaj na dole. A Grzesiek Sobczyk wymiotował na wieży trenerskiej, bo on tak reaguje. Wszystko bierze tak do siebie, że nerwy go rozsadzają - dodał Małysz. - Serce drżało przed pierwszym i przed drugim skokiem - skomentował krótko trener biało-czerwonych Michal Doleżal.

Polscy fani przebywający w Bischofshofen byli zachwyceni triumfem naszego skoczka w Turnieju Czterech Skoczni. - Trzech królów mamy, na kolejnego czekamy - śpiewali kibice, nawiązując do Stocha, Małysza i Kubackiego

Polscy skoczkowie nie mają czasu na świętowanie. Już w najbliższy weekend kolejne konkursy Pucharu Świata we włoskim Predazzo.

Więcej o:
Komentarze (25)
Ogromne nerwy w polskiej ekipie. Adam Małysz: Sobczyk wymiotował na wieży trenerskiej
Zaloguj się
 • greeg99

  Oceniono 9 razy 9

  Adam, chłopie !! To wypowiedź w stylu "ja się trochę posikałem ale za to kolega to aż się posrał". Nie zdradzaj takich szczegółów, Sobczyk będzie chciał to sam się pochwali

 • plastikpiokio

  Oceniono 3 razy 1

  widocznie ktoś podał mu pigułkę gwałtu

 • zajety

  Oceniono 7 razy 1

  Jak się NACHLAŁ to RZYGAŁ....

 • aa1000

  Oceniono 3 razy 1

  Jakiś radny ze Strzegomia ujął to przeżywanie bardziej subtelnie.
  Może dlatego, że to było w hotelu?

 • koment22

  Oceniono 11 razy 1

  To ja oni chcę prowadzić zawodnika skoro sami są rozdygotani ? Kto to widział, żeby trener wymiotował przed skokiem swojego podopiecznego ? To świadczy o braku profesjonalizmu, niestety.

 • zebrzec

  0

  Po h... taki "artykuł"? Pan Sobczyk udzielił zgody na takie info z ust naszego Adasia?

 • pawelekok

  0

  Ciekawe dlaczego spodziewałem się takich właśnie chamskich i głupich komentarzy? Czyżbym poznał już naszego Suwerena?

 • wesoly_piernik

  Oceniono 2 razy 0

  pewnie pochlali goudy dzien wczesniej...stad i rzyganie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX