Sport.pl

Kamil Stoch znalazł sposób jak pomóc Dawidowi Kubackiemu. "Ciśnienie jest bardzo duże"

Kamil Stoch zajął 15. miejsce na zawodach PŚ w Innsbrucku. Polak nie chciał rozmawiać na temat swojej formy, ale skupił się na tym, jak można pomóc Dawidowi Kubackiemu przed ostatnimi zawodami turnieju. Kwalifikacje do konkursu w Bischofshofen w niedzielę o godzinie 16.30

Kamil Stoch nie może zaliczyć do udanych konkursu w Innsbrucku. Polski skoczek zajął 15. miejsce, chociaż po pierwszej serii zajmował jedenastą lokatę. Co więcej, Polak przegrał także rywalizację z Gregorem Schlierenzauerem w parze KO, ale dostał się do drugiej serii jako najlepszy z pięciu "szczęśliwych przegranych". Po konkursie nie chciał rozmawiać o swoich skokach, które trzeci raz z rzędu dały mu miejsce w drugiej dziesiątce zawodów.

- Powody do zadowolenia są takie, że Dawid Kubacki skakał super. Mam nadzieję, że tak będzie nie tylko do końca tego turnieju, ale też do końca sezonu. Jeśli chodzi o mnie, to nie mam za wiele do powiedzenia. Staram się konsekwentnie robić to, co potrafię. Muszę to robić bardzo stopniowo i cierpliwie - mówi Kamil Stoch.

Kamil Stoch zaapelował także w sprawie Dawida Kubackiego

O presji związanej z ostatnim konkursem Turnieju Czterech Skoczni najlepiej może się wypowiedzieć Kamil Stoch, który przecież dwa razy wygrywał Turniej Czterech Skoczni. Raz walczył z Danielem Andre Tandem, a drugi raz presja była jeszcze większa, bo mógł wyrównać rekord czterech zwycięstw Svena Hannawalda. - Ciśnienie jest bardzo duże, ale każdy przeżywa to inaczej- twierdzi Polak.

Na pytanie, jak np. dziennikarze mogą pomóc 29-latkowi odpowiada:- Wydaje mi się, że im mniej pytań do Dawida o wyniki czy jego sytuację, tym lepiej dla niego. Lepiej pytajcie go o modele czy inne samoloty - podkreślił Stoch.

Więcej o:
Komentarze (14)
Kamil Stoch znalazł sposób jak pomóc Dawidowi Kubackiemu. "Ciśnienie jest bardzo duże"
Zaloguj się
 • zec

  Oceniono 4 razy 2

  Najlepiej będzie jak sie Monia nim zajmie. Na koszt gazety oczywiście.

 • bigark

  0

  Stoch ma wzór: Adama Małysza, który wiedział, kiedy powiedzieć DOSYĆ!

 • Tomasz Andrzej Chwiałkowski

  0

  Lepiej aby ludzie z ograniczonym myśleniem się nie wypowiadali. Kamil już nic nie musi udowadniać. Zdobył już bardzo dużo, co miał do zdobycia. Teraz niech skacze dla własnej przyjemności, dla siebie. A te cwaniaczki z ograniczonym myśleniem, niech spróbują usiąść chociaż na belce takiej skoczni, nie mówię o zjeździe z niej, bo pory już przy belce były by zafajdane? Z pozdrowieniami dla pseudo kibiców ?

 • nalesniku

  Oceniono 6 razy 0

  chłopaki spędzą razem noc w romantycznym hotelu i ciśnienie opadnie

 • segregator-a5

  Oceniono 5 razy -1

  W dalszym ciągu pisarz Majchrzyk nie wie skąd bierze się ten hejt? No właśnie stąd. Człowieku, jak swędzą cię paluszki, nie wiesz co z sobą zrobić, to idź lepiej prowokatorze na skocznię ubijać zeskok. Będzie z tego więcej pożytku, niż z tej tutaj błazenady.

 • xzyzzy

  Oceniono 5 razy -1

  nj. p. majszaku, pisz pan k.... do kundelka, a nie na poważnym portalu. nie ten target.

 • ohmylord

  Oceniono 2 razy -2

  stoch był tragiczny w wywiadzie tvp dwa razy powtórzył dziennikarze weźcie na wstrzymanie żenada stocha, może tak pieprzył tylko dla tvpis

 • caards

  Oceniono 4 razy -2

  Jest jakaś sprawa Dawida?? Stoch jest niczym ten facet w haremie, doskonale wie jak trzeba, ale sam nie potrafi.

 • janadamf

  Oceniono 4 razy -2

  I moze tu jest pies pogrzebany? Moze on powinien bardziej sie skoncentrowac na tym jak sobie pomoc?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX