Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?
Sport.pl
13.12.2019 20:50
Czy Polscy skoczkowie wreszcie udowodnią, że są w dobrej formie? Czy Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek i Arkdiusz Milik strzelą gole? Sprawdźcie, co, gdzie i kiedy obejrzeć w weekend w telewizji.
SOBOTA
SKOKI NARCIARSKIE:
14:45 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego | TVP1, TVP Sport
PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa:
15:00 Raków Częstochowa - Górnik Zabrze | Canal+Sport
17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań |Canal+Sport, TVP2
20:00 Legia Warszawa - Wisła Płock | Canal+Sport
Premier League:
13:30 Liverpool - Watford | Canal+Sport2
16:00 Burnley - Newcastle
16:00 Chelsea - Bournemouth | Canal+Sport2
16:00 Leicester - Norwich
16:00 Sheffield Utd - Aston Villa
18:30 Southampton - West Ham | Canal+Sport2
La Liga:
13:00 Granada - Levante | Eleven Sports1
16:00 Real Sociedad - Barcelona | Canal+
18:30 Ath. Bilbao - Eibar | nSport+
21:00 Atl. Madryt - Osasuna | Canal+ Sport2
Bundesliga:
15:30 Bayern - Bremen | Eleven Sports1
15:30 FC Koeln - Leverkusen
15:30 Hertha - Freiburg
15:30 Mainz - Dortmund | Eleven Sports2
15:30 Paderborn - Union Berlin | Eleven Sports4
18:30 Duesseldorf - RB Lipsk | Eleven Sports2
Serie A:
15:00 Brescia - Lecce | Eleven Sports3
18:00 Napoli - Parma | Eleven Sports1
20:45 Genoa - Sampdoria | Eleven Sports1
Ligue 1:
17:30 Metz - Marsylia
20:00 Amiens - Dijon
20:00 Angers - Monaco
20:00 Brest - Nice
20:00 Nimes - Nantes
20:00 Toulouse - Reims
15:00 Brescia - Lecce
18:00 Napoli - Parma
20:45 Genoa - Sampdoria
Siatkówka:
PlusLiga:
14:45 Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice | Polsat Sport
17:30 Kędzierzyn-Koźle - Olsztyn | Polsat Sport Extra
20:30 Verva Warszawa - Trefl Gdańsk | Polsat Sport
Liga Siatkówki Kobiet:
15:00 Rzeszów - Radom
16:00 Chemik Police - MKS Kalisz
18:00 Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
Koszykówka:
NBA:
01:00 Miami Heat - Los Angeles Lakers
01:00 Orlando Magic - Houston Rockets
01:00 Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans
01:30 Atlanta Hawks - Indiana Pacers
02:00 Chicago Bulls - Charlotte Hornets
02:00 Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
03:00 Utah Jazz - Golden State Warriors
03:30 Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers
04:00 Sacramento Kings - New York Knicks
23:00 Phoenix Suns - San Antonio Spurs | Canal+ Sport2
Energa Basket Liga:
14:00 Ślask Wrocław - Polski Cukier Toruń
17:30 Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz | Polsat Sport
Biathlon:
11:30 Pucharu Świata w Hochfilzen sztafeta kobiet | Eurosport
15:00 Puchar Świata w Hochfilzen bieg na dochodzenie mężczyzn | Eurosport
Narciarstwo alpejskie:
09:20 Puchar Świata w Val d'Isere (mężczyźni) | Eurosport
10:30 Puchar Świata w Sankt Moritz (kobiety) | Eurosport
NIEDZIELA
Skoki narciarskie:
14:45 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego | TVP1, TVP Sport
Piłka nożna:
Ekstraklasa:
12:30 Piast Gliwice - ŁKS Łódź | Canal+ Sport
15:00 Korona Kielce - Cracovia | Canal+ Sport
17:30 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk | Canal+
Premier League:
15:00 Manchester Utd - Everton | Canal+
15:00 Wolves - Tottenham
17:30 Arsenal - Manchester City | Canal+ Sport
La Liga:
12:00 Getafe - Valladolid | Eleven Sports2
14:00 Celta Vigo - Mallorca | nSport+
16:00 Espanyol - Betis | nSport+
18:30 Sevilla - Villarreal | Eleven Sports2
21:00 Valencia - Real Madryt | Eleven Sports1
Bundesliga:
15:30 Wolfsburg - Moenchengladbach | Canal+ Sport2
18:00 Schalke - Frankfurt | Canal+ Sport2
Serie A:
12:30 Verona - Torino | Eleven Sports1
15:00 AC Milan - Sassuolo | Eleven Sports1
15:00 Bologna - Atalanta | Eleven Sports3
15:00 Juventus - Udinese | Eleven Sports2
18:00 AS Roma - Spal | Eleven Sports1
20:45 Fiorentina - Inter | Eleven Sports2
Ligue 1:
15:00 Bordeaux - Strasbourg
17:00 Lyon - Rennes
21:00 St. Etienne - PSG
Siatkówka
PlusLiga:
14:45 Asseco Resovia - Aluron Virtu CMC | Polsat Sport
17:30 Czarni Radom - Skra Bełchatów | Polsat Sport Extra
20:30 MKS Będzin - Cuprum Lubin | Polsat Sport
Liga Siatkówki Kobiet:
17:00 Budowlani Łódź - Wrocław
17:00 Bydgoszcz - Legionowo
Koszykówka
NBA:
01:30 Toronto Raptors - Brooklyn Nets
02:00 Chicago Bulls - Los Angeles Clippers
02:00 Memphis Grizzlies - Washington Wizards
02:30 Dallas Mavericks - Miami Heat
02:30 Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
03:00 Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder
03:00 Houston Rockets - Detroit Pistons
21:30 New Orleans Pelicans - Orlando Magic | Canal+ Sport2
23:00 - Indiana Pacers - Charlotte Hornets
Energa Basket Liga:
15:00 Asseco Gdynia - Dąbrowa Górnicza
17:30 Lublin - Ostrów Wielkopolski | Polsat Sport
Narciarstwo alpejskie:
09:00 Puchar Świata w Val d'Isere | Eurosport
Biegi narciarskie:
10:30 Puchar Świata w Davos
Biathlon:
12:00 Puchar Świata w Hochfilzen | Eurosport