Sport.pl

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Derby Manchesteru, konkursy skoków w Niżnym Tagile i KSW 52 w Gliwicach. Poniżej prezentujemy, co, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć w TV w sobotę i niedzielę.

SOBOTA

Piłka nożna

Premier League

  • 13:30 Everton - Chelsea (CANAL+SPORT 2)
  • 16:00 Bournemouth - Liverpool (CANAL+SPORT 2)
  • 16:00 Tottenham - Burnley
  • 16:00 Watford - Crystal Palace
  • 18:30 Manchester City - Manchester Utd (CANAL+SPORT 2)

Primera Division

  • 13:00 Real Madryt - Espanyol (Eleven Sports 1)
  • 16:00 Granada - Alaves (Eleven Sports 4)
  • 18:30 Levante - Valencia (Eleven Sports 3)
  • 21:00 Barcelona - Mallorca (CANAL+SPORT 2)

Ekspert: Polska na tych pozycjach ma lepszych piłkarzy niż Hiszpania:

Bundesliga

  • 15:30 Augsburg - Mainz
  • 15:30 Borussia Dortmund - Düsseldorf
  • 15:30 Freiburg - Wolfsburg
  • 15:30 Borussia Moenchengladbach - Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
  • 15:30 RB Lipsk - Hoffenheim (Eleven Sports 3)
  • 18:30 Bayer Leverkusen - Schalke (Eleven Sports 2)

Ekstraklasa

  • 15:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (CANAL+SPORT 3)
  • 17:30 Lech Poznań - ŁKS Łódź (CANAL+SPORT)
  • 20:00 Lechia Gdańsk - Wisła Płock (CANAL+SPORT)

Serie A

  • 15:00 Atalanta - Verona (Eleven Sports 2)
  • 18:00 Udinese - Napoli (Eleven Sports 1)
  • 20:45 Lazio - Juventus (Eleven Sports 1)

Siatkówka

Plusliga

  • 14:45 GKS Katowice - Verva Warszawa (Polsat Sport)
  • 17:30 AZS Olsztyn - MKS Będzin (Polsat Sport Extra)
  • 20:30 Czarni Radom - Ślepsk Suwałki (Polsat Sport)

Liga Siatkówki Kobiet

  • 16:00 Wisla Warszawa - MKS Kalisz 
  • 17:00 Pałac Bydgoszcz - Radomka Radom
  • 17:00 SkyRes Rzeszow - ŁKS Łódź 
  • 18:00 Chemik Police - CREDIT Bielsko-Biała

Piłka ręczna

PGNiG Superliga

  • 13:00 MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów
  • 13:00 Wybrzeże Gdańsk - Azoty-Puławy
  • 16:00 Vive Kielce - Pogoń Szczecin
  • 18:30 MKS Kalisz - Stal Mielec

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 17:30 Start Lublin - Anwil Włocławek (Polsat Sport)
  • 19:30 Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard

Skoki narciarskie

  • 15:30 - Konkurs indywidualny w Niżnym Tagile (TVP 1 i Eurosport)

Biathlon

  • 17:30 sztafeta mężczyzn 4x7.5 km (Eurosport)

Biegi narciarskie

  • 11:00 skiathlon kobiet (Eurosport)
  • 12:30 skiathlon mężczyzn (Eurosport)

Boks

  • 18:00 Gala w Arabii Saudyjskiej (TVP Sport)

Andy Ruiz junior - Anthony Joshua 

Mariusz WachDillian Whyte

MMA

  • 19:00 KSW 52 w Gliwicach 

Scott Askham - Mamed Chalidow

Szymon Kołecki - Damian Janikowski

NIEDZIELA

Piłka nożna

Premier League

  • 15:00 Aston Villa - Leicester
  • 15:00 Newcastle - Southampton
  • 15:00 Norwich - Sheffield Utd
  • 17:30 Brighton - Wolverhmapton (CANAL+ SPORT)

Primera Division

  • 12:00 Eibar - Getafe
  • 14:00 Betis - Athletic Bilbao (CANAL+ SPORT 2)
  • 16:00 Real Valladolid - Real Sociedad (CANAL+ SPORT 2)
  • 18:30 Leganes - Celta Vigo (ELEVEN SPORTS 3)
  • 21:00 Osasuna - Sevilla

Bundesliga

  • 15:30 Union Berlin - FC Koeln (ELEVEN SPORTS 1)
  • 18:00 Werder Bremen - Paderborn (ELEVEN SPORTS 2)

Ekstraklasa

  • 12:30 Cracovia - Raków Częstochowa (CANAL+ SPORT)
  • 15:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (CANAL+ SPORT)
  • 17:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (CANAL+ SPORT 3)

Serie A

  • 12:30 Lecce - Genoa (ELEVEN SPORTS 1)
  • 15:00 Sassuolo - Cagliari (ELEVEN SPORTS 4)
  • 15:00 Spal - Brescia (ELEVEN SPORTS 3)
  • 15:00 Torino - Fiorentina (ELEVEN SPORTS 2)
  • 18:00 Sampdoria - Parma (ELEVEN SPORTS 1)
  • 20:45 Bologna - AC Milan (ELEVEN SPORTS 1)

Siatkówka

Plusliga

  • 12:30 Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POLSAT SPORT)
  • 14:45 Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC (POLSAT SPORT)

Liga Siatkówki Kobiet

  • 17:30 Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo (POLSAT SPORT EXTRA)

Piłka ręczna

PGNiG Superliga

  • 13:00 Gwardia Opole - Górnik Zabrze
  • 16:00 Zagłębie Lubin - Azoty Tarnów
  • 18:30 Wisła Płock - Piotrkowianin

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 17:30 HydroTruck Radom - Asseco Gdynia (POLSAT SPORT)
  • 17:30 King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza

Skoki narciarskie

  • 15:30 - Konkurs indywidualny w Niżnym Tagile (TVP 1 i Eurosport)

Biathlon

  • 15:30 sztafeta kobiet 4x6 km (Eurosport)

Biegi narciarskie 

  • 10:15 sztafeta kobiet 4x5 km (Eurosport)
  • 11:45 sztafeta mężczyzn 4x7,5 km (Eurosport)
Więcej o:
Komentarze (7)
Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?
Zaloguj się
  • Ja TylkoJa

    Oceniono 2 razy 0

    Żadnych programów w TVP.
    Może zmniejszenie oglądalności a co za tym pójdzie wpływów z reklam których pis nie uzupełni z naszych podatków przemówi do kieszeni a przez nią do głowy kurskiego ze warto być przyzwoitym

  • plastikpiokio

    0

    nie jestem zainteresowany ani jednym ani drugim ---zwyczajnie strata czasu .

  • az555

    0

    narciarstwo alpejskie(zjazdy!),snooker.Reszta wypełniacze

  • fakirdriver

    Oceniono 1 raz -1

    Jeśli ktoś chce oglądać w płatnej TV niech ogląda ja zobaczę wszystko w darmowej i tak powinno dawno być!!!

  • bigosmiszcz

    Oceniono 2 razy -2

    Weekend się skończył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX