Sport.pl

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Powrót skoków narciarskich, "polski" hit w lidze włoskiej i starcie gigantów w Premier League. Poniżej prezentujemy, co, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć w TV w sobotę i niedzielę.

SOBOTA

SKOKI NARCIARSKIE

  • 15:00 - Seria próbna przed konkursem w Wiśle | TRANSMISJA: Eurosport
  • 16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego w Wiśle | TRANSMISJA: Eurosport

PIŁKA NOŻNA

Premier League:

  • 13:30 - West Ham - Tottenham | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
  • 16:00 - Arsenal - Southampton
  • 16:00 - Bournemouth - Wolverhampton
  • 16:00 - Brighton - Leicester | TRANSMISJA: CANAL+Sport
  • 16:00 - Crystal Palace - Liverpool
  • 16:00 - Everton - Norwich
  • 16:00 - Watford - Burnley
  • 18:30 - Manchester City - Chelsea | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2

Primera Division:

  • 13:00 - Leganes - Barcelona | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
  • 16:00 - Betis - Valencia | TRANSMISJA: Eleven Sports 3
  • 18:30 - Granada - Atletico Madryt | TRANSMISJA: nSport+
  • 21:00 - Real Madryt - Real Sociedad | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2

Bundesliga:

  • 15:30 - Werder - Schalke | TRANSMISJA: Eleven Sports 4
  • 15:30 - Fortuna - Bayern | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
  • 15:30 - Eintracht - Wolfsburg
  • 15:30 - Bayer - Freiburg
  • 15:30 - Union Berlin - Borussia Moenchengladbach | TRANSMISJA: CANAL+
  • 18:30 - RB Lipsk - FC Koeln | TRANSMISJA: Eleven Sports 2

PKO Ekstraklasa:

  • 15:00 - Korona Kielce - Raków Częstochowa | TRANSMISJA: nSport+
  • 17:30 - Pogoń Szczecin - Legia Warszawa | TRANSMISJA: CANAL+
  • 20:00 - Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź | TRANSMISJA: CANAL+

Serie A:

  • 15:00 - Atalanta - Juventus | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
  • 18:00 - AC Milan - Napoli | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
  • 20:45 - Torino - Inter | TRANSMISJA: Eleven Sports 1

Copa Libertadores:

  • 21:00 - Flamengo - River Plate

HOKEJ

NHL:

  • 01:00 - Pittsburgh Penguins
  • 01:30 - Ottawa Senators - New York Rangers
  • 18:30 - Washington Capitals - Vancouver Canucks
  • 19:00 - Philadelphia Flyers - Calgary Flames
  • 22:00 - Los Angeles Kings - Arizona Coyotes

KOSZYKÓWKA

Energa Basket Liga:

  • 15:00 - Legia - Polpharma Starogard
  • 17:30 - Astoria Bydgoszcz - Asseco Gdynia | TRANSMISJA: Polsat Sport
  • 19:30 - Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot

NBA:

  • 01:00 - Detroit Pistons - Atlanta Hawks
  • 01:00 - Washington Wizards - Charlotte Hornets
  • 01:30 - Brooklyn Nets - Sacramento Kings
  • 02:00 - Chicago Bulls - Miami Heat
  • 02:00 - Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
  • 02:00 - Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs
  • 02:30 - Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers
  • 03:00 - Denver Nuggets - Boston Celtics
  • 03:00 - Utah Jazz - Golden State Warriors
  • 04:30 - Los Angeles Clippers - Houston Rockets | TRANSMISJA: CANAL+Sport
  • 23:00 - Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns | TRANSMISJA: CANAL+Sport 1

SIATKÓWKA

PlusLiga:

  • 14:45 - Ślepsk Suwałki - Olsztyn | TRANSMISJA: Polsat Sport
  • 17:30 - Bydgoszcz - GKS Katowice | TRANSMISJA: Polsat Sport Extra

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 18:00 - Legionowo - Radom

NIEDZIELA

SKOKI NARCIARSKIE

  • 10:30 - Seria próbna przed konkursem w Wiśle | TRANSMISJA: Eurosport
  • 11:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego w Wiśle | TRANSMISJA: Eurosport

PIŁKA NOŻNA:

Premier League:

  • 17:30 - Sheffield United - Manchester United | TRANSMISJA: CANAL+Sport

Primera Division:

  • 12:00 - Espanyol - Getafe | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
  • 14:00 - Osasuna - Athletic Bilbao | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
  • 16:00 - Eibar - Alaves | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
  • 18:30 - Villarreal - Celta Vigo | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
  • 21:00 - Valladolid - Sevilla | TRANSMISJA: Eleven Sports 1

Bundesliga:

  • 15:30 - Augsburg - Hertha | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
  • 18:00 - Hoffenheim - Mainz | TRANSMISJA: Eleven Sports 2

Serie A:

  • 12:30 - Bologna - Parma | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
  • 15:00 - AS Roma - Brescia | TRANSMISJA: Eleven Sports 3
  • 15:00 - Sassuolo - Lazio | TRANSMISJA: Eleven Sports 4
  • 15:00 - Verona - Fiorentina | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
  • 18:00 - Sampdoria - Udinese | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
  • 20:45 - Lecce - Cagliari | TRANSMISJA: Eleven Sports 2

HOKEJ

Polska Liga Hokeja:

  • 17:00 - GKS Tychy - Cracovia
  • 17:00 - Janów - Toruń
  • 17:00 - Lotos PKH Gdańsk - JKH GKS
  • 17:00 - Unia Oświęcim - Podhale
  • 17:00 - Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

NHL:

  • 01:00 - Boston Bruins - Minnesota Wild
  • 01:00 - Carolina Hurricanes - Florida Panthers
  • 01:00 - Colorado Avalanche - Toronto Maple Leafs
  • 01:00 - Montreal Canadiens - New York Rangers
  • 01:00 - New Jersey Devils - Detroit Red Wings
  • 01:00 - Tampa Bay Lightning - Anahaiem Ducks
  • 01:00 - Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets | TRANSMISJA: TVP Sport
  • 02:00 - Dallas Stars - Chicago Blackhawks
  • 02:00 - St. Louis Blues - Nashville Predators
  • 04:00 - Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
  • 04:30 - San Jose Sharks - New York Islanders
  • 23:00 - Florida Panthers - Buffalo Sabres

KOSZYKÓWKA

Energa Basket Liga:

  • 17:30 - Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław | TRANSMISJA: Polsat Sport
  • 19:30 - HydroTruck Radom - Dąbrowa Górnicza

NBA:

  • 01:00 - Charlotte Hornets - Chicago Bulls
  • 01:00 - Indiana Pacers - Orlando Magic
  • 01:30 - Atlanta Hawks - Toronto Raptors
  • 01:30 - New York Knicks - San Antonio Spurs
  • 01:30 - Philadelphia 76ers - Miami Heat
  • 02:00 - Cleveland Cavaliers - Portland Trail Blazers
  • 02:00 - Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers
  • 02:30 - Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
  • 03:00 - Utah Jazz - New Orleans Pelicans
  • 21:30 - Houston Rockets - Dallas Mavericks | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2

SIATKÓWKA

PlusLiga:

  • 14:45 - Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów | TRANSMISJA: Polsat Sport
  • 17:30 - Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk | TRANSMISJA: Polsat Sport Extra
  • 20:30 - Verva Warszawa - Czarni Radom | TRANSMISJA: Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 15:00 - Wisła Warszawa - Bielsko-Biała
  • 17:00 - Budowlani Łódź - Piła
Więcej o:
  • Skoki - Puchar Świata

    lp. zawodnik punkty
    1 Daniel Andre Tande 200
    2 Anze Lanisek 140
    3 Philipp Aschenwald 93
    4 Ryoyu Kobayashi 90
    5 Kamil Stoch 75
    6 Karl Geiger 72
    7 Timi Zajc 72
    8 Stefan Kraft 60
    9 Dawid Kubacki 58
    10 Daniel Huber 57
    19 Piotr Żyła 20
    22 Maciej Kot 19
    31 Stefan Hula 9
    35 Jakub Wolny 4

    • Lider PŚ
  • Skoki - Puchar Narodów

    lp. kraj punkty
    1 Austria 680
    1 Norwegia 680
    3 Słowenia 520
    4 Polska 485
    5 Japonia 359
    6 Niemcy 325
    7 Szwajcaria 128
    8 Finlandia 60
    9 Rosja 3
    10 Estonia 0
    10 Bułgaria 0
    10 Czechy 0
    10 Kanada 0
    10 USA 0

    • Lider PŚ
  • Skoki - TCS

    lp. zawodnik punkty
    1 Ryoyu Kobayashi 1098
    2 Markus Eisenbichler 1035.9
    3 Stephan Leyhe 1014.1
    4 Dawid Kubacki 1010.8
    5 Roman Koudelka 1006.3
    6 Kamil Stoch 994
    7 Andreas Stjernen 988
    8 Robert Johansson 983.2
    9 Daniel Huber 970.4
    10 Kilian Peier 959.3
    19 Piotr Żyła 842.1
    29 Jakub Wolny 654.5
    36 Stefan Hula 479.1
    51 Aleksander Zniszczoł 194.5
    61 Maciej Kot 95

    • Lider turnieju
Komentarze (3)
Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?
Zaloguj się
  • roll

    Oceniono 1 raz 1

    A Wisła Płock z GOG ? Gamonie .Wisła w sobotę o 15 .00 Canal + .a VIVE o 17.30.

  • g.lem

    Oceniono 1 raz 1

    A gdzie Liga mistrzów w ręcznej? Veszprem-VIVE /??

  • remislanc

    Oceniono 2 razy 0

    O transmisji skoków na jedynce już nie łaska? I dlatego żebrzecie o 5 zł za prenumeratę? Cenię dobre dziennikarstwo, dlatego nie dam wam patałachy nawet grosza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX