Sport.pl

Japończycy ogłosili skład na zawody Letniego Grand Prix w Wiśle. Na starcie zabraknie Ryoyu Kobayashiego

Bez zdobywcy kryształowej kuli odbywać się będą pierwsze zawody Letniego Grand Prix 2019. W opublikowanym przez Japoński Związek Narciarski składzie na początek letnich zmagań, nie znajdziemy także nazwiska Noriakiego Kasaiego.

Junshiro Kobayashi, Yukiya Sato, Naoki Nakamura, Keiichi Sato, Yuken Iwasa i Shohei Tochimoto – to nazwiska japońskich zawodników, których zobaczymy w Wiśle i kolejnych zawodach Letniego Grand Prix. W pierwszym etapie zmagań zabraknie zatem Ryoyu Kobayashiego oraz Noriakiego Kasaiego. Obaj będą przygotowywać indywidualnie w kraju. Ta sama szóstka zawodników stanie w szranki podczas pierwszych konkursów Letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju i kazachskim Szczuczyńsku. Te zaplanowano na początek lipca. Więcej o sportach zimowych przeczytasz na sportsinwinter.pl

Były skoczek narciarski miał być sparaliżowany do końca życia. Wzruszający powrót do zdrowia

Lukas Mueller chodzi samodzielnie! Skoczek, który trzy lata temu upadł na skoczni w Bad Mitterndorf i całe życie miał spędzić na wózku, w środę pochwalił się niesamowitymi postępami w rehabilitacji i powrocie do normalnego życia.

Więcej o:
Skomentuj:
Japończycy ogłosili skład na zawody Letniego Grand Prix w Wiśle. Na starcie zabraknie Ryoyu Kobayashiego
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX