Sport.pl

Skoki narciarskie. Kamil Stoch utrzymał pozycję w turnieju Raw Air

Kamil Stoch jest wciąż szósty w klasyfikacji generalnej turnieju Raw Air. Liderem pozostał Austriak Stefan Kraft, do którego zbliżył się jednak Japończyk Ryoyu Kobayashi.

Konkurs w Trondheim wygrał w świetnym stylu Ryoyu Kobayashi. Drugi był Andreas Stjernen, dla którego był to ostatni konkurs w karierze. Trzecie miejsce zajął Stefan Kraft. Najwyżej z Polaków był Piotr Żyła, który zajął 11. miejsce.

W turnieju Raw Air wciąż prowadzi Kraft, ale jego przewaga nad Kobayashim jest coraz mniejsza. Kamil Stoch jest w klasyfikacji turnieju na 6. miejscu, Dawid Kubacki na 9., Jakub Wolny na 14., Piotr Żyła na 24., Stefan Hula na 32., a Paweł Wąsek na 49.

Więcej o:
Komentarze (6)
Skoki narciarskie. Kamil Stoch utrzymał pozycję w turnieju Raw Air
Zaloguj się
 • janadamf

  Oceniono 3 razy 3

  Zamienil stryjek siekierke na kijek? Zbyt mocno nastawil sie na obrone 6 miejsca w Raw Air i nawet nie zorientowal sie, ze stracil 2 miejsce w PS?

 • janadamf

  Oceniono 3 razy 3

  Jest co bronic. 6ta pozycja to chyba wstyd?

 • cxubmsqq1

  Oceniono 3 razy 3

  A jak tam pozycja Stocha w PS? Tez mu ... 'nic nie zaszkodzilo' redaktorze DS?

 • pedro.666

  Oceniono 2 razy 2

  Za szóste miejsce faktycznie kupi sobie rower

 • facio60

  Oceniono 1 raz 1

  Faktycznie, "nic" nie stracił. Strata do czołowej trójki wzrosła straszliwie, utracił drugą pozycję w PŚ. Do Stocha nie można mieć o nic pretensji. Zrobił w swoim fachu wystarczająco, wdrapał się na sam szczyt. A teraz ma swoje lata i po prostu przez cały rok nie da się utrzymać formy, a jeśli już, to wyjątkowo. Jedyne o co można mieć do Stocha pretensje, to sposób komunikowania się z widzami via komentatorzy. Jakiś taki bardzo odpychający. Małysz potrafił zawsze trzymać w tym względzie klasę i był przez to pupilem dziennikarzy a przede wszystkim kibiców.
  Tytuł artykułu bardzo zwodniczy i po co ten hurra optymizm?

 • kalowiec

  Oceniono 1 raz -1

  Wypadli z pierwszej 10 żenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX