Sport.pl

Stefan Horngacher wypowiedział się na temat swojej przyszłości

Stefan Horngacher w rozmowie z telewizją ARD przyznał, że prowadzi rozmowy z niemiecką federacją i określił je jako "bardzo pozytywne".

Stefan Horngacher po zakończeniu tego sezonu może zrezygnować z prowadzenia reprezentacji Polski. Austriak ma ofertę z reprezentacji Niemiec. W niedzielnej rozmowie z telewizją ARD stwierdził, że rozmowy z niemiecką federacją jeszcze nie są na tyle zaawansowane, by można było powiedzieć o porozumieniu między obiema stronami, ale określił je jako "bardzo pozytywne". - Czuję się bardzo dobrze w Polsce, ale jestem zadowolony z oferty z Niemiec - stwierdził.

Stefan Horgnacher zastąpi Schustera?

Horngacher może zastąpić Wernera Schustera. Trener mistrzów świata ogłosił, że odejdzie po zakończeniu tego sezonu. Horngacher od dawna jest wymieniany jako jego potencjalny następca, o jego przenosinach mówiono jeszcze w poprzednim sezonie.

Więcej o:
Komentarze (4)
Stefan Horngacher wypowiedział się na temat swojej przyszłości
Zaloguj się
 • janadamf

  Oceniono 1 raz 1

  I co na to Polacy? Nic? I nawet po tak kompromitujacym wystepie w Oslo? Trener wypalil sie chyba jeszcze szybciej niz nasi zawodnicy. Zobaczymy czy Niemcy, po ostatnich fenomenalnych wystepach Polakow go ostatecznie wezma.

 • nacikxx

  Oceniono 1 raz 1

  Skończyłby juz ten swój cyrk i w końcu powiedział , że zamierza odejść do Niemiec .. to już się robi irytujace i śmieszne.

 • dr.eames

  0

  Myślę że sytuacja niepewności w związku z potencjalną zmianą trenera mogła negatywnie wpłynąć na przygotowanie i stan mentalny nie tylko Kamila Stocha ale i pozostałych skoczków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX