Nowy sezon rozpocznie się od konkursu drużynowego w Wiśle. Finał sezonu 24 marca 2019 roku w Planicy. Najważniejszą imprezą w tym sezonie są jednak mistrzostwa świata w austriackim Seefeld - odbędą się w dniach 20 lutego - 3 marca 2019 roku.
17.11.2018 Wisła (Polska), HS 134 - 16:00, konkurs drużynowy
18.11.2018 Wisła (Polska), HS 134 - 15:00, indywidualny
24.11.2018 Ruka (Finlandia), HS 142 - 16:30, indywidualny
25.11.2018 - Ruka (Finlandia), HS 142 - 17:00, indywidualny
01.12.2018 - Niżny Tagił (Rosja), HS 134 - 15:45, indywidualny
02.12.2018 - Niżny Tagił (Rosja), HS 134 - 16:00, indywidualny
08.12.2018 - Titisee-Neustadt (Niemcy), HS 142 - 16:00, indywidualny
09.12.2018 - Titisee-Neustadt (Niemcy), HS 142 - 15:30, indywidualny
15.12.2018 - Engelberg (Szwajcaria), HS 140 - 16:00, indywidualny
16.12.2018 - Engelberg (Szwajcaria), HS 140 - 14:15, indywidualny
30.12.2018 - Oberstdorf (Niemcy), HS 137 - 16:30, Turniej Czterech Skoczni
01.01.2019 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy), HS 142 - 14:00, Turniej Czterech Skoczni
04.01.2019 - Innsbruck (Austria), HS 130 - 14:00, Turniej Czterech Skoczni
06.01.2019 - Bischofshofen (Austria), HS 140 - 17:00, Turniej Czterech Skoczni
12.01.2019 - Val Di Fiemme (Włochy), HS 135 - 17:00, indywidualny
13.01.2019 - Val Di Fiemme (Włochy), HS 135 - 17:00, indywidualny
19.01.2019 - Zakopane (Polska), HS 140 - 16:15, drużynowy
20.01.2019 - Zakopane (Polska), HS 140 - 16:00, indywidualny
26.01.2019 - Sapporo (Japonia), HS 137 - 8:00, indywidualny
27.01.2019 - Sapporo (Japonia), HS 137 - 2:00, indywidualny
02.02.2019 - Oberstdorf (Niemcy), HS 235 - 16:00, indywidualny
03.02.2019 - Oberstdorf (Niemcy), HS 235 - 16:00, indywidualny
09.02.2019 - Lahti (Finlandia), HS 130 - 16:30, indywidualny
10.02.2019 - Lahti (Finlandia), HS 130 - 16:15, indywidualny
16.02.2019 - Willingen (Niemcy), HS 145 - 16:00, indywidualny
17.02.2019 - Willingen (Niemcy), HS 145 - 15:15, indywidualny
09.03.2019 - Oslo (Norwegia), HS 134 - 14:30, drużynowy
10.03.2019 - Oslo (Norwegia), HS 134 - 14:30, indywidualny
12.03.2019 - Lillehammer (Norwegia), HS 134 - 17:00, Raw Air
14.03.2019 - Trondheim (Norwegia), HS 134 - 17:00, Raw Air
22.03.2019 - Planica (Słowenia), HS 240 - 14:30, indywidualny
23.03.2019 - Planica (Słowenia), HS 240 - 10:00, drużynowy
24.03.2019 - Planica (Słowenia), HS 240 - 10:00, indywidualny