Sport.pl

Kamil Stoch zapytany o wyczyn Hannawalda. "Nie mówmy tak"

Nie mówmy tak. Wy sobie mówcie, ale już poza mną - tak Kamil Stoch, zwycięzca dwóch pierwszych konkursów Turnieju Czterech Skoczni, zareagował na nawiązanie przez dziennikarza TVP do wyczynu Svena Hannawalda.

Polak w pięknym stylu wygrał zawody w Oberstdorfie, w poniedziałek rewelacyjnie spisał się w Garmisch-Partenkirchen, gdzie w obu seriach nie miał sobie równych. Stoch jako pierwszy polski skoczek wygrał noworoczny konkurs. Jest też liderem Turnieju Czterech Skoczni.

- Miło tu wygrać ,ale cieszę się, że pomimo wszystkich trudności, udało mi się na tyle dobrze skoncentrować i znaleźć drogę do dobrych skoków. W takich wypadkach to nie mięśnie są problemem, a głowa. Na szczęście była na karku - opowiadał w TVP o zwycięstwie i oczekiwaniu na drugi skok.

Gdy dziennikarz chciał go podpytać o wyczyn Svena Hannawalda, który jako jedyny wygrał TCS zwyciężając we wszystkich czterech konkursach, Stoch szybko mu przerwał. - Nie mówmy tak. Wy sobie mówcie, ale już poza mną.

W klasyfikacji generalnej TCS Stoch prowadzi z notą 563.1. Ma 11.8 pkt przewagi nad drugim Freitagiem i 32.3 pkt nad trzecim Kubackim. Stefan Hula jest 16., Maciej Kot 17., Piotr Żyła 24., a Jakub Wolny 46.

Kolejny konkurs TCS 4 stycznia w Innsburcku. Dzień wcześniej kwalifikacje.

Ikona sportu czytelników Sport.pl 2017
Patryk Dudek
2%
Paweł Fajdek
0%
Kamil Glik
3%
Joanna Jędrzejczyk
2%
Kajetan Kajetanowicz
1%
Adam Kszczot
2%
Robert Kubica
27%
Łukasz Kubot
14%
Robert Lewandowski
19%
Piotr Lisek
0%
Tomasz Marczyński
0%
Kamil Stoch
12%
Anita Włodarczyk
12%
Maja Włoszczowska
2%
Piotr Żyła
4%
Więcej o:
Komentarze (68)
Kamil Stoch zapytany o wyczyn Hannawalda. "Nie mówmy tak"
Zaloguj się
 • podanyloginjestzajety

  Oceniono 28 razy 20

  Redachtor Szczęsny to typowy głupek, gdyby nie "obowiązek" rozmowy z TVP Kamil nawet by na niego nie spojrzał.

 • sthoss

  Oceniono 31 razy 19

  Przelaczylem z jednynki na Eurosport. Nie da sie sluchac tej bandy gamoni. Medale rozdaja przed ropzpoczeciem konkursu a potem za tlumaczenie mamy wyłącznie "że przed skokami naszych wiatr sie zmienil i zaczal wiac w plecy". Tajner jest po prostu mega idiotą! Ja nie wiem jak ktos tak ograniczony moze stac na czele zwiazku sportowego?!
  Jest mi po prostu wstyd za nich, odstawiaja taką żenadę w studiu że szkoda gadać. Gdyby nie Stoch to byłaby jednak kleska.
  CZY NAPRAWDE KTOS MOZE TYM PALANTOM POWIEDZIEC NA CZYM W OGOLE POLEGA SPORT A JUZ ZWLASZCZA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE? I ZEBY ZAMKNELI GEBY PRZED ZAWODAMI!

 • sh32wlodzimierz

  Oceniono 19 razy 15

  komentatorzy TVPis, szczególnie Babiarz wk.....ają, musiałem w trakcie konkursu wyłączyć fonię

 • gdynka

  Oceniono 11 razy 9

  Brawo Kamil, gratulacje.

  Uwielbiam te błyskotliwe zagajenia panów z redakcji sportowej TVP.
  Cyt.: "Kamil, jesteś pierwszym Polakiem, który wygrał dwa pierwsze konkursy Turnieju Czterech Skoczni." - stwierdza pan redaktor i podsuwa mikrofon Stochowi, zadowolony z siebie, czekając, aż Kamil skomentuje tę odkrywczą i jakże inspirującą wypowiedź. Kto tych ludzi szkoli (jeśli ktoś w ogóle to robi)?
  Nie wiem jak Kamil powstrzymuje się przed rzuceniem w odpowiedzi czegoś w stylu "No jestem" i miłosiernie wypowiada kilka zdań komentarza na temat tego, co się zdarzyło na skoczni, zamiast odbić piłeczkę i zmusić takiego pana Szczęsnego do jakiegoś wysiłku umysłowego.

 • stemp10

  Oceniono 15 razy 9

  Kamil zgasił tego głupka z TVPisu, który chciał brzydko napluć na Niemców.

 • falco2009

  Oceniono 7 razy 7

  "W takich wypadkach to nie mięśnie są problemem, a głowa. Na szczęście była na karku " Nie tylko na skoczni, ale i przed kamerą. Perfekcyjnie załatwił przygłupa z mikrofonem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX