Sport.pl
Komentarze (56)
PŚ w Lillehammer. Stoch to nie Małysz, Gangnes uczy Kubackiego, Hula zawstydza kadrę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Mateusz Domasik

  0

  Adaś był wielki wygrał pare konkursów bodajże w 1996 i zaginął ...odnalazł sie po paru latach spox wygrał 4 razy puchar swiata...ale pamiętajcie nigdy nie zdobył ZŁOTA OLIMPIJSKIEGO a to niestety jest marzenie kazdego sportowca...wiadome ze to to jeden konkurs ale trzeba miec ten dzień bo to idzie w pamięc na lata a puchar swiata to jest tylko kasa.Na ta chwile trzeba sie cieszyć że mamy takie legendy a nie spierać sie...wg mnie Stoch przebije Małysza tylko niestety czas Kruczka sie skończył...a Polo też niech se da juz spokoj

 • 0

  Jakaś ameba umysłowa pisała i wymyśliła ten tekst. Ciekawe czy autor zadalby takie pytanie po igrzyskach w Soczi lub po któryś z MŚ. Wątpię byłby pierwszy żeby napisać felieton żeby wyświetlonka były, nie pozdrawiam

 • louisciffer

  0

  Tęsknić za góralskimi jełopami, co stolicę mają w Wadowicach???. Niech skaczą, ale na deskach zbitych razem w znany symbol.Precz z góralskimi owcodymcami, i siosto..

 • martiner123

  0

  może niejaki ~jachimiak ma kredyt we frankach i przez to wydala tego typu treści ale szmaicić w ten sposób naszych dwóch mistrzów nie pozwolę .. żryj gruz jachimiak!

 • antypist

  Oceniono 2 razy 0

  grunt, że pobyt w kadrze B dobrze zrobił Kubackiemu.....

 • tommms

  Oceniono 10 razy 0

  Dwa (zamiast czterech) konkursy rozegrane w bardzo zmiennych warunkach, niezrozumiałe rotacje belką przez sędziów, skandale podczas przygotowań do konkursów a Wy już znacie diagnozę i wystawiacie receptę. Uwielbiam znawców od wszystkiego, zwłaszcza wśród redaktorów.

 • ciemny_lud

  Oceniono 1 raz -1

  "Stoch to nie Małysz" - gdyby redaktor więcej wiedział, o czym pisze, to by sobie przypomniał kilka zmarnowanych sezonów, zanim Małysz podniósł się po kryzysie, między innymi dzięki rozpoczęciu współpracy z prof. Żołądziem i dr. Blecharzem.
  Dziennikarze sportowi są niereformowalni.

 • franek_baltazar

  Oceniono 5 razy -1

  To fakt Małysz nigdy nie zdobył dwóch złotych medali olimpijskich.

 • lefebvre

  Oceniono 3 razy -1

  Pomijając to, że parę ładnych lat minęło, zanim Małysz zaczął skakać, to potem też miał kilkumiesięczne przestoje, kiedy skakał na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki PŚ, później zbierał się na koniec sezonu, później sprężał się na jakąś imprezę, a później znowu zwiecha.

 • kaba61

  Oceniono 9 razy -1

  Dwa konkursy nieudane i już pieprzycie takie farmazony, że czytać się tego nie da.

 • Gruby Szpil

  Oceniono 11 razy -1

  Nie rozumiem tego artykułu, Kamil zawsze powtarzał, że nie chce być porównywanym do Małysza. nie ma dobrego początku, ale jechanie po nim tylko dlatego że nie jest tak dobry jak Adam jest chamskie i nie na miejscu. Jest dobrym i doświadczonym skoczkiem, jeszcze nie raz zobaczymy go na podium, to tylko kwestia czasu.

 • paweldabros

  Oceniono 6 razy -2

  Głupszej tezy dawno nie słyszałem. Przypominam Panu Łukaszowi o dwóch złotych medalach olimpijskich. Czy Adam Małysz ma choć jeden ?

  Panie Łukaszu, dziennikarz to jedna nie człowiek myślący. To sługa redakcji, która nakazuje mu wymyślać kontrowersyjne tytuły. Tylko gdzie twarz ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX