Jak Kamil Stoch zareagował na pytanie o Horngachera? Mistrz [WIDEO]

Kamil Stoch wygrał wtorkowy konkurs Pucharu Świata w Lillehammer. Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki, a to nie koniec dobrych wiadomości. Stefan Horngacher jest bliski przedłużenia umowy z Polskim Związkiem Narciarskim. Jak na tę wiadomość zareagował Kamil Stoch? Mistrz!

- Nasze rozmowy z Apoloniuszem Tajnerem były bardzo udane. On wykonuje świetną pracę. To prawda, będę kontynuował pracę z polskimi skoczkami. Austria? Nie, odrzuciłem ofertę  – powiedział Austriak w rozmowie z dziennikarzem TVP.

Jak na tę wiadomość zareagował Kamil Stoch? Zobaczcie sami:

Kamil Stoch wygrał, a Dawid Kubacki zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata zaliczanym do Raw Air w Lillehamer. Polak ma już gigantyczną przewagę w klasyfikacji generalnej norweskiego turnieju.

Ma 56,2 punktu przewagi nad Robertem Johanssonem z Norwegii. Trzeci jest Johann Andre Forfang z Norwegii. Dawid Kubacki jest szósty. Do Stocha traci 100,7 punktu, ale do podium 14,7 punktu.

Jeszcze lepiej wygląda klasyfikacja generalna PŚ. Polak jest już o krok od zdobycia Kryształowej Kuli.Stoch ma 190 punktów przewagi nad Richardem Freitagiem. Dawid Kubacki, który w Lillehammer stanął na drugim stopniu podium jest ósmy.

Kolejny konkurs odbędzie się na skoczni w Trondheim. Prolog, czyli kwalifikację już w środę o godz. 17.30. Konkurs w czwartek o 17.00.