Sport.pl

PŚ w Zakopanem. Polscy skoczkowie wyszli z kryzysu? "Trudno to ocenić, bo skakali u siebie"

Krzysztof Smajek
24.01.2016 18:48
Puchar Świata w skokach narciarskich. Kamil Stoch zajął ósme miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Zwyciężył Austriak Stefan Kraft. - Był to świetny weekend w Zakopanem, zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Polscy skoczkowie skakali równo, nikt się tego nie spodziewał, było dużo skoków ponad 120 m. Po wczorajszym konkursie drużynowym Polacy pewnie podskórnie marzyli o zwycięstwie Stocha. Jego dzisiejszą lokatę też uważam za sukces - z Zakopanego komentuje Paweł Korzeniowski ze Sport.pl.
Więcej o:
Komentarze (14)
Zaloguj się
 • face42

  Oceniono 9 razy 5

  tych dwóch euforycznych komentatorów odeślijcie w PiS-du, nie da się słuchać ich uniesień nad "sukcesami" naszych zawodników na swoim terenie. Dał im przykład dziadek Tajner?

 • hotin

  Oceniono 4 razy 4

  Kryzys minie ale po Planicy!

 • praskiso

  Oceniono 8 razy 4

  Mam taką prośbę, żeby politycy z pisiu więcej nie przychodzili lansować się na wydarzenia sportowe, bo wtedy ewidentnie naszym nie idzie.

 • scierplaminoga

  Oceniono 3 razy 3

  jak to koniec ? 8 miejsce Stocha, to jedno z najgorszych w Zakopanem. Od Prevca nadal po 7 metrów bliżej, reszta na innych skoczniach zaliczy spadek o 5-10 miejsc. Kadra A dalej wypada słabo

 • kalowiec

  Oceniono 3 razy 3

  czuję że tak w lipcu odpalą! petarda będzie!

 • baby1

  Oceniono 1 raz 1

  "Polscy skoczkowie wyszli z kryzysu?" - 8. miejsce - sukces? W konkurencji niszowej, jaką są skoki narciarskie, jak się nie wygrywa, to inne wyniki są porażką. Przecież w skokach narciarskich realnie startuje zaledwie kilka krajów na świecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX