Sport.pl

MŚ w Falun. Stoch i Kowalczyk pewniakami do medali?

Krzysztof Smajek, Marek Borniński
18.02.2015 13:42
W środę rozpoczynają się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Ile medali przywiozą Polacy z Falun? 'Kamil Stoch jest powtarzalny i skacze teraz na swoim najwyższym poziomie. Nasze oczekiwania wobec Kamila są duże. Z kolei Justyna Kowalczyk może mieć dwie szanse medalowe - mówi w rozmowie ze sport.pl Apoloniusz Tajner.

Co, gdzie, kiedy przed MŚ w Falun [ROZKŁAD]

Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • Oceniono 19 razy 15

  Czy narciarstwo klasyczne w tym kraju to tylko skoki narciarskie i biegi ??
  Zatrzymaliśmy się 10 lat temu ..na Małyszu i Kowalczyk. Teraz Stoch i ostatnie dechy Kowalczyk. Tak naprawdę nie zrobiono wiele by polepszyć sytuację. Najważniejsza to ciepła posada ,dobra kasa, nowa żona, pajacowanie z Maćkiem w TVP ?

 • kibicacmilan

  Oceniono 5 razy 5

  Tajner wie że Kamil musi bo inaczej nie będzie miał się czym chwalić,sukcesy Kamila/Justyny to sukces Tajnera który będzie mógł brylować czy to na salonach czy w tvp.
  Niech ktoś go spyta o szkolenie skoczków,o sukcesy juniorów,o inne sporty zimowe...to jest Polski Związek Narciarski a nie Polski Związek Skoków Narciarskich i Biegów.

 • zezzem

  Oceniono 3 razy 3

  Jak to pseudo prezesi potrafią sobie przywłaszczyć innych sukcesy.
  Są medale bo mamy szczęście mieć wybitnych sportowców, którzy spopularyzowali dyscypliny, ale nie ma systemu wyłapywania talentów i ich szkolenia, to będzie wielka przegrana i klapa na kilka następnych lat jak w innych dyscyplinach narciarskich.
  Sponsorzy sobie pójdą skończy się kasa dla prezesów, na chyba że Państwo (czyli my) się dorzucimy do pensyjki działaczy.
  Więc jesteśmy nadal skazani na szczęście

 • jumper123

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Falun znajdziecie pod tym linkiem.
  Lugnet. Tam rywalizować będą skoczkowie i biegacze

  www.youtube.com/watch?v=EoqWxKGagTc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX