Sport.pl

Poobijana twarz Thomasa Morgensterna [ZDJĘCIE]

Wiktor Mańkowski
17.12.2013 , aktualizacja: 17.12.2013 08:37
A A A Drukuj
Twarz Thomasa Morgensterna kilka dni po upadku w Titisee-Neustadt

Twarz Thomasa Morgensterna kilka dni po upadku w Titisee-Neustadt (¬ródło: Twitter.com/MorgensternT)

Thomas Morgenstern opublikował na Twitterze zdjęcie swojej twarzy po upadku w Titisee-Neustadt. Austriak jest mocno poobijany, ale zapewnia, że chce wystartować w Turnieju Czterech Skoczni.
- Kim jest ten człowiek w lustrze? ;) - pyta pod zamieszczonym na Twitterze zdjęciem trzykrotny mistrz olimpijski. Mimo że upadek wygl±dał bardzo groĽnie, Austriaka nie opuszcza dobry humor.

- To prawie cud, że nic złego się nie stało. Czuję ogromn± wdzięczno¶ć do lekarzy. To jest dla mnie jak drugie zwycięstwo - powiedział Morgenstern, który triumfował w Titisee-Neustadt w sobotnich zawodach.

W pierwszej serii niedzielnego konkursu Austriak przewrócił się. Uderzył głow± i barkiem o zeskok, potem bezwładnie koziołkował po ¶niegu. Próbował wstać, ale upadł i został zniesiony na noszach w kołnierzu ortopedycznym do namiotu medycznego. Na szczę¶cie obrażenia nie okazały się poważne. Tomografia komputerowa wykluczyła uraz kręgosłupa i czaszki, wykazuj±c stłuczenia i krwiaki na ciele oraz złamanie palca prawej ręki, który ma być operowany we wtorek.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX