Sport.pl
Komentarze (34)
Turniej Czterech Skoczni. Szkoda, że Państwo to widzieli
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 0

  Mnie to fascynuje, jak na przestrzeni tych lat zamiast zbudować silną ekipę kręcimy się w kółko... Ale jakaś dziwną prawidłowość widać, że w juniorskim sporcie jakoś mamy sukcesy, a jak trzeba to przekuć na wyniki w seniorach dziwny niedowład naszych sportowców dopada. A może zbyt wielu chce ugrać dla siebie zbyt dużo przy okazji chociażby skoków...

 • hgornik

  0

  Wydaje się, że konieczna jest zmiana w ekipie trenerskiej. Kruczek osiągnął już chyba szczyt możliwości współpracy z naszymi skoczkami.

 • spectator_zm

  Oceniono 3 razy -1

  "Występ" Tajnera podczas dzisiejszych zawodów to był szczyt bezczelności! TVP się skompromitowała pozwalając mu komentować zawody, a nie zadając żadnych pytań o przyczyny zapaści naszej kadry.
  Ci durnie ciągle się łudzą, ze wszystko samo się jakoś naprawi i forma wkrótce przyjdzie. Trzeba naprawdę być idiotą, by wierzyć w te bzdury.
  Cieszy to, że wreszcie ktoś miał odwagę o tym napisać. Brawo panie redaktorze Jachimiak...

 • fanskokowxd

  Oceniono 1 raz -1

  Zwolnienie Kruczka w sezonie nie pomoże, to pewne, ba lepiej żeby do konca sezonu trenowal ich Kruczek, zna ich najlepiej. Po sezonie powinno być Baj Baj. Tylko czy będzie bo jeden trzyma stołek drugiemu. Trenerem Szturc, Fijas albo ktos z zagranicy.

 • adaskothc

  Oceniono 1 raz -1

  Stało sie to, co kiedys za czasów Małysza- za duzo startów w lecie. Zamiast szykowac formę na zimę, to nasi sie wyskakali w LGP...

 • mariami

  Oceniono 8 razy -2

  To jest sport... Nie ma co tak biadac i szarpać szat. Stoch jeszcze dojdzi do lepszej formy, ale czy do takich sukcesów jak 2 lata temu, watpliwe. Inni polscy zawodnicy też pewnie sie w koncu poprawią. Co ma mówic Schlierenzauer, ktory ma totalny spadek formy. Taki jest sport, fenomeny w rodzaju Małysza zdarzają się rzadko, bardzo rzadko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX