Sport.pl

PŚ w Wiśle. Daleki skok i wielki ból Andersa Bardala

Anders Bardal skoczył aż 140 metrów w kwalifikacjach do konkursu Pucharu Świata w Wiśle. Norweg nie ustał jednak lądowania i przewrócił się tak niefortunnie, że złamał nadgarstek. Relacja z konkursu od godz. 17:30 w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE na telefony.
Bardal oddał najdłuższy skok ze wszystkich uczestników kwalifikacji. Osiągnął 140 metrów, czyli skoczył metr dalej, niż wynosi rekord skoczni. Lądowania jednak nie ustał i mimo tak dalekiego skoku zajął 11. miejsce. Kiedy wstał, trzymał się za rękę i widać było, że mocno cierpi. Ból był bardzo silny. Gdy zszedł z zeskoku, lekarze zaczęli mu nastawiać rękę i stracił na chwilę przytomność. Karetka zabrała go do szpitala, gdzie lekarze zrobili mu prześwietlenie. Norweskie media poinformowały w końcu, że skoczek złamał nadgarstek w lewej ręce. A sam zawodnik opublikował takie oto zdjęcie na Facebooku:Post użytkownika Anders Bardal.


Wcześniej skoku nie ustał Kamil Stoch, który wylądował na linii 139,5 metra, ale musiał się podeprzeć. Zajął siódme miejsce, a kwalifikacje wygrał Maciej Kot (134,5 m) przed Piotrem Żyłą (133,5 m). W konkursie zobaczymy w sumie aż dziesięciu Polaków. Oprócz Stocha, Kota i Żyły kwalifikację uzyskali: Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Stefan Hula, Jan Ziobro, Klemens Murańka, Stanisław Biela i Bartłomiej Kłusek.Więcej o:
Komentarze (45)
PŚ w Wiśle. Daleki skok i wielki ból Andersa Bardala
Zaloguj się
 • Marcin Birus

  Oceniono 673 razy 643

  Nie powinniście publikować takiego zdjęcia Andersa Bardala - to jest brak szacunku dla samego zawodnika. Mogliście wstawić wiele innych zdjęć, a wstawiliście akurat te, na którym zemdlał.

 • Michal Brozyna

  Oceniono 354 razy 338

  Czy sport.pl nie obiwązują żadne normy przyzwoitości i prawne ??? Pokazywanie nieprzytomnego zdjęcia skoczka po wypadku z wywróconymi gałkami ocznymi uwłacza wszystkiemu, tym bardziej, że nie jest motywowane informowaiu o wydarzeniu sportowym, ale wyłącznie chęcią wzbudzenia atmosfery afery i względami merkantylnymi.

 • koniuszko.mar

  Oceniono 291 razy 275

  zdjęcie godne faktu czy innego SE do których poziomu niestety równacie...

 • golek1

  Oceniono 147 razy 137

  Ścierwojady a nie dziennikarze. No chyba, że teraz to już są wyrażenia bliskoznaczne. Żadnej etyki. I w tabloidzie, zwanym gazeta. pl jak i tvp. Takich zdjęć się nie pokazuje, to sa podstawowe zasady dobrego wychowania. Ale chyba ja jestem z wieku XX.

 • carlosmrkz

  Oceniono 78 razy 66

  Cenisz dobre dziennikarstwo? Z pewnością nie takie szambo...

 • granica_absurdu

  Oceniono 61 razy 49

  Gdy podczas TCS upadł Amman kamery telewizyjne skierowane były w krajobraz, aby nie robić widowiska z dramatu sportowca. Ile lat musi upłynąć, aby nasze dziennikarstwo wzniosło się na wyżyny przyzwoitości? Pytanie retoryczne.....

 • perezuw

  Oceniono 55 razy 47

  Co to fakt albo SE... a nie to gazeta.pl...sorki ale troszkę szacunku w tym przypadku dla skoczka.

 • aria_pura

  Oceniono 47 razy 39

  Sam pan jest klusek, panie Kalisz. Skoczek nazywa się - uwaga, uwaga - KŁUSEK.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX