Polska - Słowenia. Gdzie obejrzeć ostatni mecz turnieju kwalifikacyjnego do IO? Transmisja TV, stream online, na żywo, 11.08

Zespół Vitala Heynena jest już niezwykle blisko awansu na igrzyska olimpijskie. Po wygranych z Tunezją i Francją, dziś, w spotkaniu ze Słowenią, Polacy muszą wygrać seta, by za rok pojechać do Tokio. Sprawdź, gdzie i o której oglądać ostatni mecz gdańskiego turnieju kwalifikacyjnego.

Polscy siatkarze w drugim dniu kwalifikacji olimpijskich w Gdańsku pokonali Francję 3:0 (25:21, 25:19, 25:20). Zespół Vitala Heynena nie dał szans większych szans teoretycznie najtrudniejszemu przeciwnikowi w stawce gdańskiej imprezy. Polacy grali pewnie i efektownie, pozwalając dojść do głosu Francuzom jedynie w krótkich momentach spotkania.

Bartosz Kurek: Złoto na igrzyskach? Jesteśmy w stanie to zrobić

Dzień po zwycięstwie z "Trójkolorowymi" reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowenią. Awans na IO jest na wyciągnięcie ręki, bowiem bilet do Tokio da nam już jeden wygrany set.

W sobotę Słoweńcy pokonali, choć nie bez problemów, Tunezję 3:0 (25:23, 25:16, 26:24). Wcześniej zespół Alberto Guilianiego uległ 0:3 Francuzom.

Polska - Słowenia. Gdzie obejrzeć 3. mecz turnieju kwalifikacyjnego do IO 2020? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV niedzielnego spotkania reprezentacji Polski ze Słoweńcami przeprowadzą: TVP 1 i Polsat Sport. W internecie transmisja trzeciego mecz turnieju kwalifikacyjnego do IO będzie dostępna na stronach: sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformach: Ipla i Cyfrowy Polsat GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio - godz. 14:00 (Polsat Sport, Ipla, Cyfrowy Polsat GO); 14:25 (TVP 1, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Transmisja meczu - 14:50 (TVP 1, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport); godz. 15:00 (Polsat Sport, Ipla, Cyfrowy Polsat GO)