Sport.pl

53 pkt i 11 asów! Genialny mecz Wilfredo Leona i Bartosza Bednorza. Ozdobą as 130 km/h!

Kapitalnie w hicie włoskiej Serie A1 spisali się Polacy. Wilfredo Leon został bohaterem spotkania zdobywając aż 32 punkty w meczu Perugii przeciwko Modenie, którego liderem był Bartosz Bednorz. Obaj reprezentanci Polski zdobyli łącznie 53 pkt i zaliczyli 11 asów!

W hicie 12. kolejki włoskiej Serie A1 spotkały się ze sobą Perugia i Modena, czyli 2. i 3. drużyna obecnego sezonu. To od samego początku zwiastowało emocje, także dla polskich kibiców, bo w obydwu drużynach liderami są Polacy - odpowiednio Wilfredo Leon i Bartosz Bednorz.

"Z Leonem w składzie możemy marzyć o medalu w Tokio":

Obydwaj swoje pozycje potwierdzili także w tym spotkaniu. Wilfredo Leon w całym spotkaniu zdobył aż 32 punkty, z czego aż 6 bezpośrednio z zagrywki. Jednoznacznie został wybrany MVP meczu, wygranego przez Perugię 3:1 (25:21, 18:25, 25:20, 25:19). Zespół prowadzony przez Vitala Heynena tym samym umocnił się na 2. miejscu w tabeli. We wtorek Perugia zagra w Warszawie z Vervą Warszawa w meczu 3. kolejki siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Na nic zdała się doskonała dyspozycja w zagrywce Bartosza Bednorza, który w całym spotkaniu zaserwował aż 5 asów. Łącznie zdobył aż 21 punktów, najwięcej spośród swojej drużyny. Ozdobą spotkania była jednak najszybsza zagrywka w wykonaniu Wilfredo Leona, który zaserwował piłkę z prędkością 130 km/h.

Więcej o:
Komentarze (18)
53 pkt i 11 asów! Genialny mecz Wilfredo Leona i Bartosza Bednorza. Ozdobą as 130 km/h!
Zaloguj się
 • boliver

  Oceniono 6 razy 4

  Jestesmy mocarstwem w volley ball,,

  Wilfredo najlepszy,,

  A kogut ngapeth specjalista od klepania po posladkach kobiet,

 • thedymero

  Oceniono 7 razy 3

  Nikt nas już nie zatrzyma
  Złoto IO jest nasze
  Powodzenia orły, sokoły!
  Polska jest mocarstwem w volley ball

 • kerajek

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo Polacy !!!
  Oby tak dalej !!!

 • tomcich

  0

  W siatce jesteśmy odpowiednikiem Hiszpańskiej reprezentacji w piłce. Mamy tylu dobrych zawodników, że Bednorz się nie łapie do repry. Przypomina mi to czas kiedy Mata siedział na ławce bo był zgrany duet Iniestą z Xavim. Ale na Igrzyskach wszystko się może zdarzyć.

 • zbychus1

  Oceniono 2 razy 0

  Badnorz, czy to czasem nie ten co z Kłosem wywalczyli nam brąz na LŚ ale był za słabi na ME ? Panie trenerze, oglądał Pan ten mecz.

 • bigosmiszcz

  Oceniono 3 razy -1

  Siatkówka !!!
  Oprócz Rosji Brazylii Włoch i Polski nikt w to nie gra !!!

  Siatkówka się skończyła.

 • xzyzzy

  Oceniono 5 razy -3

  sportposmaki robią wszystko, by gawiedzi dalej tępa była i szczała z radości nawet z prędkością 200 km na godzinę. abo i pińcet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX