Sport.pl

Luksusowy samochód Bartosza Kurka zdemolowany we Włoszech! "Dziesiątki tysięcy złotych"

Złodzieje zdemolowali we Włoszech Audi Q7 Bartosza Kurka. - Dokładnej wartości szkód nie znam, ale muszą iść w dziesiątki tysięcy złotych - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Jakub Michalak, menedżer polskiego siatkarza.

Bartosz Kurek imponuje w Vero Volley Monza. Polak jest jedną z największych gwiazd ligi włoskiej, zachwyca kibiców i dziennikarzy, ale w czwartek spotkała go niemiła niespodzianka. Nie na parkiecie, a poza nim. Złodzieje zdemolowali samochód siatkarza. Ukradli sprzęt, zniszczyli deskę rozdzielczą, a nawet wyjęli reflektory.

Kurek: Złoto na igrzyskach? Jesteśmy w stanie to zrobić [WIDEO]

Jak podaje "Super Express", włoska policja podejrzewa, że polski siatkarz padł ofiarą ataku specjalistów. Luksusowe audi Q7 Kurka zostało pozbawione najcenniejszych części, m.in. rozebrano przedni pas z reflektorami, czujnikami i radarem, a także deskę rozdzielczą z drogą elektroniką, panelem dotykowym oraz nawigacją. O całej sytuacji poinformowała na Instagramie Anna Grejman, polska siatkarka, a prywatnie narzeczona Bartosza Kurka. Sprawą zajęła się już włoska policja, ale sprawcy wciąż nie zostali złapani.

Wandale zniszczyli samochód Bartosza KurkaWandale zniszczyli samochód Bartosza Kurka Instagram/Screen

- Bartek usłyszał od policji: "Dobrze wiedzieli, co zabrać, nie ukradli byle czego". Ukradziono elementy nadające się do szybkiej sprzedaży. Dokładnej wartości szkód nie znam, ale muszą iść w dziesiątki tysięcy złotych. (...) To na pewno nie jest akt wandalizmu ani tym bardziej antagonizmu względem zawodnika - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Jakub Michalak, menedżer siatkarza Vero Volley Monza.

Bartosz Kurek trafił do Vero Volley Monza w czerwcu 2019 roku. Jego zespół zajmuje 9. miejsce po 10 meczach Serie A1. Klub z Monzy wygrał trzy mecze, przegrał siedem.

Więcej o:
Komentarze (65)
Luksusowy samochód Bartosza Kurka zdemolowany we Włoszech! "Dziesiątki tysięcy złotych"
Zaloguj się
 • zenith700

  Oceniono 11 razy 7

  Zdemolowane?!? Raczej rozkradzione... W Polsce takich przypadków jest pełno każdego dnia, choć raczej u nas kradną auta w całości i rozbierają je w dziuplach na drobne kawałki, które potem są oficjalnie sprzedawane. Takie części są wykorzystywane do naprawy samochodów po stłuczkach, kolizjach, itp. I nikt nie jest zainteresowany ukróceniem tego procederu!

 • mocno_kwasny

  Oceniono 5 razy 5

  Ziew ... Ubezpieczenie wypłaci

 • koenzymq10

  Oceniono 17 razy 5

  tu są tylko dwie opcje: Jugole/Albany albo Osteuropa/Wolaczki. Ahmedy raczej nie.

 • led47

  Oceniono 5 razy 3

  ... a przecież pan Kurek mógł swobodnie jeździć rowerem miejskim czy hulajnogą.. Wiem , wiem - nie wypada tej klasy zawodnikowi. Ale i tak chyba miał tani , w stosunku do innych graczy z tego kółka zainteresowań, samochód.

 • ryslew2061

  Oceniono 4 razy 2

  Chyba był ubezpieczony, nie?

 • euphoria19

  Oceniono 16 razy 2

  Jakie to nowe, skoro już wczoraj było?
  Sukinsyny dawniej wrzucaliście jako nowe artykuły sprzed roku, paru miesięcy, ale to były jakieś większe tematy. Teraz jak jakiś kurek się zesra na parkiecie będziecie pisać w piątek jako nowy i w sobotę, również jako news i to, co ciekawe, znieniacie naet godzinę i datę przy wpisie, żeby się zgadzało. To za to płacimy prenumerate gnoje?

 • alberts

  Oceniono 1 raz 1

  Żydzi to najwspanialszy naród świata. Prawdomówny, dbający o dobro sąsiadów. Przeciwny rasizmowi.
  😉

 • rek3493

  Oceniono 1 raz 1

  przecież 80% internautów to i......ci!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX