Sport.pl

Earvin N'Gapeth, jeden z najlepszych siatkarzy świata, aresztowany! Nie może wyjść za kaucją

Earvin N'Gapeth, jeden z najlepszych siatkarzy świata, reprezentant Francji i zawodnik Zenitu Kazań, został aresztowany w Brazylii. Stawiane są mu zarzuty napaści na tle seksualnym. 28-latek czeka na przesłuchanie. Nie może wyjść za kaucją.

Do zdarzenia miało dojść w Belo Horizonte, podczas imprezy w nocnym klubie Chalezinho w dzielnicy Estoril. Earvin N'Gapeth bawił się tam po zakończeniu Klubowych Mistrzostw Świata w Betim, gdzie jego zespół Zenit Kazań zajął trzecie miejsce.

Globoesporte.com informuje, że w czasie zabawy N'Gapeth miał uderzyć w pośladki 29-letnią kobietę. Ta zgłosiła sprawę na policję, a siatkarz został aresztowany. Tłumaczył, że pomylił tę kobietę ze swoją znajomą, a uderzenie w pośladki jest jedną z form przywitań znajomych we Francji. Dodał też, że od razu przeprosił poszkodowaną kobietę oraz jej partnera.

Reprezentant Francji został przesłuchany przez policję, a teraz czeka na przesłuchanie w obecności sędziego. Zgodnie z brazylijskim prawem nie może wyjść za kaucją. W przypadku oskarżenia o przestępstwa na tle seksualnym nie ma takiej możliwości.

Więcej o:
Komentarze (44)
Earvin N'Gapeth, jeden z najlepszych siatkarzy świata, aresztowany! Nie może wyjść za kaucją
Zaloguj się
 • batnadziadow

  Oceniono 25 razy 17

  "Uderzenie w pośladki jest jedną z form przywitania we Francji" - a przepraszam w którym gettcie?

 • june-of-44

  Oceniono 31 razy 5

  Naprawdę? Dostanie dożywocie za klepnięcie w pośladki a potem przeproszenie kobiety? A może Pani kobieta wie kim jest klepiący i marzy o tym by wyciągnąć coś z jego konta? Grubszą gotówkę....

 • eclipse97

  Oceniono 19 razy 3

  Pomylony swiat klepniecie w posladek uwaza sie za molestowanie seksualne. A u nas ksieza za pedofile dalej sobie bezkarnie zyja.

 • mr_gm

  Oceniono 2 razy 2

  Napaść seksualna?! Pewnie gdyby zdarzenie miało miejsce na plaży to już byłby gwałt.

 • sioban

  Oceniono 2 razy 2

  No gruba napaść

 • dreambrother

  Oceniono 14 razy 2

  Ojej, to faktycznie PILNE!!!!!! (pomijam że gimnazjalista nie rozumie znaczenia słowa pilne). Mam propozycję udoskonalenia: MEGA PILNE. Polecam jednakże ponownie sprawdzić znaczenie słowa "pilne" w słowniku autorowi po gimnazjum.

 • jos77

  Oceniono 3 razy 1

  Świat przesiąkł idiotyzmem feministycznym, niestety. Kompletne szaleństwo!

 • hirokuni

  Oceniono 1 raz 1

  pomylił pośladki z pośladkami znajomej bk się chciał, zgodnie z modą francuską, przywitać :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX