Sport.pl

Nowe informacje ws. konfliktu w kadrze siatkarek. Jacek Nawrocki zakończył pierwszy etap spotkań

Jacek Nawrocki zakończył pierwszy etap spotkań z siatkarkami reprezentacji Polski w sprawie konfliktu, który powstał wewnątrz kadry. Ze względu na charakter rozmów nie ujawniono jednak ich treści.

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że Jacek Nawrocki – trener reprezentacji Polski wraz z przedstawicielami PZPS zakończył cykl spotkań ze wszystkimi reprezentantkami Polski, które wystąpiły w barwach narodowych podczas CEV Mistrzostw Europy Kobiet, a w których Polki znalazły się w najlepszej czwórce zespołów Starego Kontynentu. Większość z tych zawodniczek sprawiła także, że biało-czerwone w ostatnim sezonie wygrały prestiżowy turniej w Montreux, awansowały do finału elitarnej Ligi Narodów oraz dzielnie walczyły we wrocławskim turnieju interkontynentalnym do Igrzysk Olimpijskich.

Selekcjoner spotkał się z kadrowiczkami sezonu 2019 występującymi w lidze włoskiej oraz siatkarkami grającymi w Lidze Siatkówki Kobiet – w klubach z Łodzi, Polic i Rzeszowa. Rozmowy trenera z zawodniczkami były szczere, rzeczowe i wyczerpujące. Rezultaty tych spotkań należy ocenić jako owocne i perspektywiczne. Niezależnie od powyższych trener nadal będzie w kontakcie z siatkarkami.

Ze względu na charakter rozmów ustalono, że ich treść nie będzie podawana do publicznej wiadomości. W najbliższych dniach trener Jacek Nawrocki rozpoczyna kolejny cykl spotkań z zawodniczkami, które są w kręgu zainteresowań szkoleniowca w perspektywie nie tylko Europejskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, ale i kolejnych wyzwań stojących przed żeńską reprezentacją Polski.

Szeroki skład kadry kobiet na styczniowe kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Apeldoorn podany zostanie 4 grudnia.

Więcej o:
Komentarze (7)
Nowe informacje ws. konfliktu w kadrze siatkarek. Jacek Nawrocki zakończył pierwszy etap spotkań
Zaloguj się
 • barakuda62

  Oceniono 3 razy 3

  Jacek wstydu oszczędź- odejdź

 • pardonsik

  Oceniono 9 razy 3

  BETON kwitnie - ROK mu zajęło nawiązać rozmowę z zawodniczkami , po tym jak prezydent PZPS strzelił z ucha plotkami i pomówieniami do mediów - co zostało mu poufnie przekazane przez zawodniczki dawno temu ... Parodia

 • eend

  Oceniono 7 razy 3

  Sądzę, że to na siłę gaszony pożar. Nic z tego w perspektywie czasu nie będzie. Jeżeli psuło się systematycznie i narastało (a tak było), kilka rozmów nic ani nie zmieni ani nie naprawi. Trener Nawrocki się nie zmieni, ma taki styl pracy. Zawodniczki dłużej tego nie będą akceptowały a bajki o naprawie" to tylko bajki. Niektóre osoby w PZPS nie powinny tam się w ogóle znaleźć.

 • adam66

  Oceniono 8 razy 2

  Nawrocki odejdz !

 • pedro.666

  Oceniono 5 razy 1

  Czasem sobie myślę, że trener siatkarek to ma gorzej, niż sułtan... :(

 • cep_0

  Oceniono 2 razy 0

  Dwa pytania:
  1. Czy te Panie grają za darmo, czy też mają podpisane kontrakty reprezentacyjne????.
  2. Dlaczego te w większości mizeroty osiągnęły takie dobre wyniki i kto przez te lata do tych wyników Je przygotowywał??????????????????????.

  NIE ZNAM NAWROCKIEGO I CO NAJWYŻEJ KIBICUJĘ siatkarzom i siatkarzom, bo uważam, że dają więcej EMOCJI I ZADOWOLENIA Z GRY niż wielce PRZEREKLAMOWANI KOPACZEJ PIŁKI FUTBOLOWEJ. Ale :
  pamiętam dawne czasy (tak 2 lata temu) i pamiętam jak dziennikarze POLsAtu WRĘCZ MODLILI SIĘ DO TRENERÓW BY POZWOLILI Smarzek, Kąkolewskiej, Grajber i kilku innym na więcej minut w meczach naszej ligi i co : Te zawodniczki dziś to BUNTOWNICZKI:
  jedne dlatego, że taka Stysiak przerasta o dwie klasy np. GRAJBER< MĘDRZYK, a STENZEL (osobiście nie mam do niej przekonania, jak i do Zaorskiego) dogania Maj- Erward.
  Zazdrośnice.

 • z.wyspy

  Oceniono 7 razy -1

  Czy ten Nawrocki nie mógłby nałożyć biustonosza i sam zagrać? No chyba, że za swoją "służbę" kasuje więcej od zawodniczek i mu się nie kalkuluje...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX