Sport.pl

CBA zatrzymało b. prezes siatkarskiego klubu. "Pieniądze na kampanię wyborczą"

Była prezes siatkarskiego klubu Chemik Police została zatrzymana przez CBA. Kobieta wraz z warszawskim doradcą ds. marketingu politycznego przywłaszczyła ponad 180 tys. zł.

"Agenci Delegatury CBA w Szczecinie prowadzą śledztwo w sprawie funkcjonowania Fundacji Grupy Azoty na rzecz rozwoju piłki siatkowej kobiet. Badane są także nieprawidłowości w zakresie wydatkowania środków uzyskanych w wyniku umów sponsoringu zawartych w 2015 roku, których stroną był Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A." - informuje oficjalna strona internetowa CBA.

Funkcjonariusze CBA do wspomnianej wyżej sprawy zatrzymali dwie osoby. Jedną z nich jest była prezes klubu siatkarskiego Chemik Police. Wiele wskazuje na to, że wraz z warszawskim doradcą ds. marketingu politycznego kobieta przywłaszczyła 180 tys. zł z Klubu Piłki Siatkowej Chemik Police S.A.. "Część z tych środków wydawano na zakup powierzchni reklamowych - bilbordy i plakaty związane z kampanią wyborczą" - czytamy na cba.gov.pl.

Zatrzymane osoby zostaną doprowadzone do Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, gdzie usłyszą zarzuty przywłaszczenia mienia. W związku ze sprawą CBA zatrzymało już łącznie 21 osób.

Więcej o:
Komentarze (8)
CBA zatrzymało b. prezes siatkarskiego klubu. "Pieniądze na kampanię wyborczą"
Zaloguj się
 • gruby2017

  Oceniono 11 razy 5

  Pewnie nie chodzi o PiS inaczej służby by nawet palcem nie kiwly hahsh Kaczyński wydupcyl w powietrze biznesmena z Austrii na bańkę ponad i nawet zarzutu nie dostał kto inny dostałby z 5 lat państwo prawa haha

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 10 razy 4

  180tysi a pieniadze PCK 80mln poszlo na kapanie PiS , śledztwa nie ma

 • niktwazny126

  Oceniono 3 razy 1

  A kampania wyborcza dotyczyła jakiej partii? Czy słusznie mi się wydaje, że .....................?

 • jkal

  0

  a Nitras z Gawłowskim co NATO?

 • hen.wlo

  Oceniono 5 razy -3

  Typowy przykład niby informacja GW. Nie można uciec od przekazania , że CBA postawiło zarzuty zagarnięcia 180 tys,zł.,bo o tym podają inne media. To podaje się tylko część informacji, nie ruszając na czyją kampanie wyborczą poszły ukradzione pieniądze.
  Można mieć pewność, że gdyby wynik wyborów był inny, ta informacja nie ujrzałaby światła dziennego panie Schetyna ( -wystąpienie po expose : nie kraść).

 • hotin

  Oceniono 6 razy -4

  Teraz wiem, dlaczego Schetyna chce zlikwidować CBA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX