Sport.pl

Jacek Nawrocki jedzie do Włoch, by ugasić pożar w reprezentacji Polski

Jak informuje portal SportoweFakty.pl, trener Jacek Nawrocki uda się do Włoch, by porozmawiać z polskimi siatkarkami. Cel? Załagodzenie konfliktu, jaki panuje w reprezentacji Polski.

Trwa konflikt w reprezentacji polskich siatkarek. Zawodniczki wystosowały oświadczenie, w którym przedstawiły zarzuty wobec selekcjonera Jacka Nawrockiego. Ten im odpowiedział, bronią go także działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej, którzy przedłużyli umowę z Nawrockim do 2022 roku. Jak informuje portal SportoweFakty.pl, by załagodzić konflikt selekcjoner siatkarek uda się do Włoch na rozmowy.

Ten siatkarz może dać nam złoto w Tokio!

Jacek Nawrocki ma się spotkać z siatkarkami

Nawrocki wraz z asystentem Waldemarem Kawką i menedżerem Hubertem Tomaszewskim mają spotkać się z Malwiną Smarzek-Godek, Zuzanną Górecką i Joanną Wołosz. W planach jest też wizyta u Agnieszki Kąkolewskiej i Magdaleny Stysiak. 

Afera stała się publiczna, gdy w ubiegłym tygodniu jako pierwsza napisała o tym "Gazeta Wyborcza Łódź". Od tego czasu zawodniczki i trener nie spotkali się. Prawdopodobnie Nawrocki wraz ze współpracownikami pojawią się w sobotę na meczu Superpucharu Włoch Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara. W pierwszej drużynie występuje Wołosz, a drugiej Górecka. W niedzielę grają zaś zespoły Smarzek-Godek (Zanetti - Unet E-Work Busto Arsizio) oraz Kąkolewskiej i Stysiak (Savino Del Bene Scandicci).

Więcej o:
Komentarze (8)
Jacek Nawrocki jedzie do Włoch, by ugasić pożar w reprezentacji Polski
Zaloguj się
 • boromir195419

  Oceniono 2 razy 2

  Za całą aferę odpowiada PZPS z prezesem na czele który zamiast być arbitrem był stroną w konflikcie a PRZEDŁUŻAJĄC UMOWĘ Z TRENEREM ZACHOWAŁ NIĘ NIEPROFESIONALNIE I NIEUCZCIWIE . . Poza tym zamiast się zająć sprawami istotnymi ''spłycał istotę konfliktu '' nagłaśniając temat romansu i innych bzdur . Oczywiście trzeba ''gasić pożary '' ale po kwalifikacjach do IO należy uczciwie rozwiązać problemy . Obiektywna i kompetentna ekipa powinna rozpatrzyć postulaty zawodniczek . Jeżeli okaże się że z nowym sztabem trenerskim zespół ma szansę więcej osiągnąć to trzeba go powołać . A jeżeli formuła współpracy z trenerem Nawrockim jeszcze się nie wyczerpała a ten ma dobry plan , potrafi wybrać i ustawić właściwie skład nie kierując się osobistymi sympatiami ... należy dać mu szanse .

 • czestering50

  Oceniono 1 raz 1

  Nieppofesjonalne zachowanie prezesa i trenera. Powinni odejść.

 • eldorius

  Oceniono 1 raz 1

  Leśne dziadki muszą odejść!

 • krzyna2

  Oceniono 2 razy -2

  wniosek jeden albo wywalic albo gramy i nie dyskutujemy inaczej z babami sie nie da

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX