Sport.pl

Kosmiczna oferta dla Wilfredo Leona. "Żaden siatkarz nie dotknął takich pieniędzy"

- Odnoszę wrażenie, że jeszcze żaden siatkarz nie dotknął takich pieniędzy - powiedział w rozmowie z Onetem Łukasz Kadziewicz, komentując oferty rosyjskich klubów dla Wilfredo Leona.

Agent Wilfredo Leona Andrzej Grzyb potwierdził, że rozmawia na temat transferu z Zenitem Kazań i Zenitem Sankt Petersburg, mówiąc o "gazpromowskich" ofertach (rosyjski koncern wspiera Zenita Sankt Petersburg). Leon obecnie gra w Perugii, a jego kontrakt jest ważny do czerwca 2020 roku - Włosi chcą przedłużyć umowę, ale konkurencja ze strony Rosjan jest bardzo poważna. Są oni gotowi zaoferować reprezentantowi Polski aż dwa miliony euro rocznej pensji.

Kadziewicz: Na miejscu Wilfredo Leona poszedłbym tam na piechotę

- To są ogromne pieniądze. Za dwa miliony euro to ja bym tam na piechotę poszedł. Fajnie, że siatkarze zaczynają rozmawiać na temat takich kwot. Ja nie mam o nich zielonego pojęcia. Odnoszę wrażenie, że jeszcze żaden siatkarz nie dotknął takich pieniędzy - powiedział Łukasz Kadziewicz na łamach Onetu.

Inne zdanie ma na ten temat Włodzimierz Sadalski, mistrz świata z Meksyku i mistrz olimpijski z Montrealu. - Nas interesuje dobro reprezentacji Polski. Leon dobrze czuje się w Polsce i chce dla nas grać, więc na pewno myśli o igrzyskach olimpijskich. A w tym kontekście najlepiej będzie mu tam, gdzie jest teraz. Ma blisko Heynena, ma utalentowanych kolegów, ciepły włoski klimat. Jeśli miałbym mu coś radzić, to powinien odłożyć decyzję o odejściu - stwierdził w rozmowie ze "Sportowymi Faktami".

To dlatego Wilfredo Leon jest tak potrzebny Polakom:

Więcej o:
Komentarze (21)
Kosmiczna oferta dla Wilfredo Leona. "Żaden siatkarz nie dotknął takich pieniędzy"
Zaloguj się
 • leseser

  Oceniono 20 razy 12

  Ja podobnie jak Kadziewicz bym poszedł tam po tą kasę na piechotę. A jeśli Pan Włodzimierz ma za dużo kasy i nie wie co z nią zrobić to chętnie mu podam moje konto do przelewu.

 • alojzy132

  Oceniono 19 razy 11

  Sadalski - wioskowy patriota

 • hakatumba

  Oceniono 19 razy 11

  Kuźwa, Sadalski, niech ci może Kadziewicz wytłumaczy ile to jest 2 mln € bo wychodzisz na kompletnego idiotę :-D

 • krzysulek12

  Oceniono 9 razy 5

  Sadalski,powiedz to naszym wyrobnikom,piłkarzom którzy grają na zachodzie,niech dla dobra reprezentacji wracają do naszej ligi.

 • princepinot

  Oceniono 3 razy 3

  Przeciez Orlen moze zaplacic duzo wiecej !!!
  Gdzie jest Obajtek?

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 3

  Pan Sadalski mówi jak typowy tępy urzędas a przecież wie, że kariera zawodnika zależy głównie od zdrowia, pracowitości i talentu a może być krótka, jeżeli oferują mu bardzo duże pieniądze za tę samą grę to czemu nie? Koledzy pana Sadalskiego też grali za granicą jak już stali się znani, w Polsce takich pieniędzy nie zarobiliby nigdy.

 • smudzislaw

  Oceniono 4 razy 2

  Niech ktoś poinformuje Sadalskiego, że ta oferta się tyczy przyszłego sezonu, a nie obecnego bo takimi wypowiedziami to się kompromituje.

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Dodajmy, że w klubie Fakieł Nowyj Urengoj grali Adam Nowik, Michał Winiarski i Łukasz Żygadło.
  Nowyj Urengoj leży na kole podbiegunowym koło półwyspu Jamał gdzie Gazprom wydobywa ropę i Gaz, z Moskwy ponad 2 godziny lotu.

 • darek638

  Oceniono 1 raz 1

  Leon grał 4 sezony w Kazaniu. Co w tym dziwnego, że chcą go
  z powrotem? Nie wydaje mi się, żeby Anderson grał za mniejszą
  stawkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX