Sport.pl

Vital Heynen po siatkarskim Pucharze Świata rozpoczął pracę z nowym klubem

Brązowe medale mistrzostw Europy i srebrne Pucharu Świata. Polacy z takim dorobkiem zakończyli siatkarski sezon reprezentacyjny. Po ostatnim turnieju do klubów rozjechali się nie tylko zawodnicy, ale także trenerzy. Selekcjoner biało-czerwonych, Vital Heynen, rozpoczął pracę Sir Safety Conad Perugia.

Pięć miesięcy, cztery turnieje, trzy medale. Trzy, bo poza wspomnianymi mistrzostwami Europy i Pucharem Świata, reprezentacja Polski w lipcu zdobyła jeszcze brąz Ligi Narodów. Tak dobrego sezonu reprezentacyjnego nasza kadra nie miała od dawna, ale teraz ten sezon w kadrze jest już przeszłością, a zawodnicy i trenerzy rozpoczynają prace w klubach. 

Vital Heynen: "To niesamowite, że cały kraj nam pomaga".

Vital Heynen po siatkarskim Pucharze Świata rozpoczął pracę z nowym klubem

Pracę w nowym klubie rozpocznie m.in. selekcjoner polskich siatkarzy, Vital Heynen, który w czerwcu podpisał kontrakt z Sir Safety Conad Perugia. Belg poleciał do Włoch od razu po ostatnim meczu Polaków w PŚ. Nie miał nawet czasu na wzięcie udziału w ceremonii medalowej.

Drużyna Heyenena rywalizację w lidze włoskiej rozpocznie już w najbliższy weekend. Pierwszy mecz sezonu rozegra bowiem w niedzielę.

Więcej o:
Komentarze (1)
Vital Heynen po siatkarskim Pucharze Świata rozpoczął pracę z nowym klubem
Zaloguj się
  • bezspokoju

    Oceniono 2 razy 2

    Przypominam, że nadrzędnym celem było zdobycie kwalifikacji do IO za pierwszym podejściem, a o tym "dziennikarz raczył zapomnieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX