Sport.pl

Kibice mogą przywitać siatkarską reprezentację Polski! O której siatkarze będą w kraju?

Siatkarska reprezentacja Polski zdobyła srebrne medale Pucharu Świata, kończącego sezon reprezentacyjny. Dzień po kolejnym sukcesie w tym roku, biało-czerwoni wrócą do kraju. Na lotnisku będą ich mogli powitać kibice, bo już teraz wiadomo, o której godzinie wylądują zawodnicy Vitala Heynena.

Polscy siatkarze we wtorek zakończyli Puchar Świata, w którym wywalczyli srebrne medale. Kilkanaście dni po tym, jak na mistrzostwach Europy zajęli trzecie miejsce. W środę zawodnicy Vitala Heynena, za którymi bardzo udany sezon reprezentacyjny, wrócą do kraju. 

W przyszłym roku Polacy wezmą udział w igrzyskach olimpijskich. O ich szansach i zawodniku, którzy może ich poprowadzić do sukcesu, można posłuchać w poniższym materiale:

Kibice mogą przywitać siatkarską reprezentację Polski! O której siatkarze będą w kraju?

Polacy, którzy w ciągu ostatnich dwóch tygodni rozegrali aż 11 meczów, w środę wylądują na warszawskim Okęciu. Zostaną podzieleni na trzy grupy, które będzie można przywitać w niedużych odstępach czasowych: 20:40, 21:35 i 21:45.

Portal sportowefakty.wp.pl opublikował listę lotów, którymi biało-czerwoni będą wracać z Japonii. O godz. 20:40 na Okęciu pojawią się Bartosz Kwolek, Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk, Paweł Zatorski, a także asystent trenera Sebastian Pawlik oraz fizjoterapeuci Paweł Brandt i Tomasz Pieczko. 50 minut później na lotnisku stawią się Norbert Huber, a tuż po nich będziemy mogli przywitać Mateuza Bieńka, Fabiana Drzyzgę, Karola KŁosa, Jakuba Kochanowskiego, Wilfredo Leona i Macieja Muzaja. Razem z nimi na lotnisku stawią się także Robert Kaźmierczak (statystyk) i Elżbieta Poznar (kierownik kadry).

Więcej o:
Komentarze (2)
Kibice mogą przywitać siatkarską reprezentację Polski! O której siatkarze będą w kraju?
Zaloguj się
 • thedymero

  Oceniono 1 raz 1

  Czekamy na was, kochani
  Będzie też Wilfredo czy on mieszka na Kubie?
  Siatkarze to potęga, nie to co skoczkowie w dal
  Skoczkowie w dal, uczcie się od siatkarzy!

 • boliver

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda ze nie moge byc na ich powrot triumfalny,,

  Jestesmy mocarstwem w volley ball,,
  To nasza duma narodowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX