Sport.pl

Siatkarze Brazylii poszaleli na podium Pucharu Świata. Lucas przeszedł samego siebie [WIDEO]

Brazylijczycy wygrali siatkarski Puchar Świata. Od ich meczu do dekoracji zwycięzców minęło jednak nieco czasu. Lucas, środkowy reprezentacji, zbyt wcześnie rozpoczął świętowanie i na dekorację przyszedł wyraźnie rozweselony.

Brazylijczycy przeszli jak burza przez siatkarski Puchar Świata. Wygrali wszystkie 11 spotkań tracąc punkt tylko w starciu z Polakami, które zakończyło się wynikiem 3:2 dla "Canarinhos". We wtorek o 8 czasu polskiego rozpoczęli ostatnie starcie, w którym pokonali Włochów bez straty seta. Potem musieli jednak poczekać na dekorację zwycięzców aż do zakończenia pozostałych meczów.

"Z Leonem w składzie możemy marzyć o medalu w Tokio". Zobacz wideo poniżej, opisujące polskiego przyjmującego

Niektórzy z Brazylijczyków, nie czekając na dekorację, rozpoczęli świętowanie. Środkowy reprezentacji Brazylii, Lucas Saatkamp, podczas ceremonii wyglądał na bardzo rozweselonego, a jego zachowanie zwracało uwagę widzów, oglądających wszystko w telewizji. Do sieci trafiło nagranie, jak zawodnik "Canarinhos" wyglądał podczas śpiewania hymnu brazylijskiego.

To jednak nie wszystko. Kiedy cała reprezentacja Brazylii pozowała do zdjęcia na podium, Lucas stojący najbardziej z prawej strony trzymał w górze lewą dłoń pokazując środkowy palec. Trudno ukryć, że Brazylijczyk wyglądał, jakby nieco pomógł sobie w świętowaniu zwycięstwa jeszcze przed odebraniem pucharu za wygraną w Pucharze Świata.

Więcej o:
Komentarze (9)
Siatkarze Brazylii poszaleli na podium Pucharu Świata. Lucas przeszedł samego siebie [WIDEO]
Zaloguj się
 • pan_mamon

  Oceniono 1 raz 1

  Ważne że znał słowa swojego hymnu i nawet w stanie wskazującym na pourazowy zespół przeciążeniowy goleni prawej jak u Kwaśniewskiego. Są tacy, którzy jako genetyczni patrioci zamieniają Polskę na Wolskę i to na trzeźwo.

 • mat16091

  Oceniono 1 raz 1

  Ja rozumiem, że dziennikarze sport.pI maja problemy z ortografia czy stylistyką... Ale żeby nie odróżnić lewej ręki od prawej?

 • bubba222

  Oceniono 1 raz 1

  rozweselił się,pomógł w sobie w świętowaniu...znaczy swój chłop...normalny gościu.

 • eldorius

  0

  Polacy sromotnie przegrali z Brazylią, bo za mało pili? Gdy nie było Heynena to w Lidze Narodów młodzi polscy siatkarze dwukrotnie pokonali Brazylijczyków.

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 0

  Bo sake była za ciepła...

 • adonis79

  0

  "Bo pić to trza umić"

 • kalowiec

  0

  nawyprawiał....ehm...

 • jarek.jam

  0

  byli pewni , że wygrają Polacy .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX