Sport.pl

Vital Heynen skomentował zdobycie srebrnego medalu w Pucharze Świata. Wskazał też cel na igrzyska

Reprezentacja Polski pokonała we wtorek nad ranem Iran 3:0 i zdobyła srebrny medal Pucharu Świata. - Po brązie w mistrzostwach Europy i srebrze w Pucharze Świata, jesteśmy mentalnie gotowi do walki o cel ostateczny: złoto w Tokio - napisał na Twitterze Vital Heynen, trener polskich siatkarzy.

Reprezentacja Polski zdobyła srebro Pucharu Świata! W ostatnim meczu biało-czerwoni pokonali Irańczyków i zapewnili sobie 2. miejsce w turnieju. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Polaków 3:0.

Vital Heynen skomentował zdobycie srebrnego medalu w Pucharze Świata. Wskazał też cel na igrzyska

Kilka godzin po zakończeniu spotkania, sukces Polaków skomentował ich trener, Vital Heynen. - Po brązie w mistrzostwach Europy i srebrze w Pucharze Świata, jesteśmy mentalnie gotowi do walki o cel ostateczny: złoto w Tokio - napisał Belg na Twitterze, jasno określając cel na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie. - Dziękuję zawodnikom, sztabowi, federacji i kibicom za waszą wspaniałą pracę - dodał. 

Szanse Polski na IO ocenił też Ryszard Bosek, były reprezentant Polski. - Jestem przekonany, że przyszła pora na złoty medal dla Polski. Mamy ogromną szansę i tej szansy nie wolno zmarnować. Powinniśmy mówić o tym otwarcie i już teraz. Żeby siatkarze się do tej myśli przyzwyczaili. Nie czekajmy ze stawianiem ich w roli faworyta do ostatniego miesiąca przed igrzyskami, bo wtedy ciśnienie zrobi się za duże - przyznał w rozmowie z Łukaszem Jachimiakiem.

Więcej o:
Komentarze (20)
Vital Heynen skomentował zdobycie srebrnego medalu w Pucharze Świata. Wskazał też cel na igrzyska
Zaloguj się
 • thedymero

  Oceniono 3 razy 3

  Zawsze w nich wierzyłem!
  Jesteśmy mocarstwem w volleyball
  Ale nie oszukujmy się
  Trzeba wspiąć się na wyższy poziom
  Bo gra na ME i PŚ nie zachwycała

 • pedro.666

  Oceniono 5 razy 3

  Dżizas! Są chyba jakieś granice niekompetencji i gó...arstwa?????????

 • jacidom

  Oceniono 5 razy 3

  ...nie NO !!! poprawcie to, proszę !!!! jaki "brązowy medal" ? albo "w mistrzostwach Europy albo ... w Pucharze Świata" ?!!

 • piss.off

  0

  dobrze ze trenerem siatkarzy nie jest brzeczek

 • mallana

  0

  Pozdrawiam gorąco Pana kibica, który miał to szczęście i był osobiście na meczach Polaków. Dzieki za kibicowanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX