Sport.pl
Komentarze (48)
Czy Bartosz Kurek musiał opuścić kadrę przed meczem z Brazylią? Co chciał pokazać Heynen?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wigs

  Oceniono 2 razy 0

  Brutalna prawda jest taka: bez wywalenia obydwu Jaśnie Panów Drzyzgów nie będzie postępu tylko ciąg dalszy dąsów i narzekań.

 • leszek_max

  Oceniono 2 razy 0

  Są lepsi od Drzyzgi. Dlaczego on gra ? Musi ?

 • eldorius

  Oceniono 6 razy 0

  Gdyby do Włoch odleciał Heynen,a w polskiej drużynie zagraliby Komenda, Popiwczak i Bednorz, Polska wygrałaby z Brazylią. Tak było dwukrotnie w Lidze Narodów.

 • sylenth

  Oceniono 3 razy -1

  Lewandowski czy Boruc nie wyjechaliby przed meczem z Brazylią, do tego nakładające się terminy imprez reprezentacji oraz ligi - może rację mają wszyscy mówiący o niszowatości siatkówki

 • martinez123

  Oceniono 7 razy -1

  Mam wrażenie że to wszystko jest precyzyjnie przemyślane przez Heynena. Nie wystawiamy Kurka, wystawimy w finale IO. Nie grajcie tyle do Leona, to nie ten czas - jak będzie kryzys w finale IO, to wtedy pogramy Leonem. Zagrywajcie w najlepszego przyjmującego (libero) - słabszych ostrzelamy w finale IO. Chciaż to Brazylia, porotujemy składem, ogramy rezerwowych - pierwszą szóstkę zajedziemy w finale IO. Itd.
  To ma sens...

 • eldorius

  Oceniono 10 razy -2

  Pycha kroczy przed upadkiem. Młoda,polska drużyna bez Heynena wygrała dwukrotnie z Brazylią w Lidze Narodów,mimo,że nie było takiego wzmocnienia jak Leon. Gdzie były różnice? Zatorski to nieudaczny oldboj,a Popiwczak jako libero grał rewelacyjnie. Drzyzga przestał myśleć przy rozgrywaniu piłek! Nie posyłał piłek do Leona,a na pipe'a dawał mu piłki o metr za niskie. Komenda przy aktualnym braku formy Drzyzgi,byłby dużo lepszy. Kubiak jest bez formy i planuje zakończyć karierę. Powinien zagrać Bednorz,który gra świetnie w lidze włoskiej i przyczynił się wydatnie do sukcesów w Lidze Narodów. /// Nasi środkowi i Leon zagrali bardzo dobrze,ale reszta na średnim poziomie ligowym. Trzech zawodników nie wygra meczu, zwłaszcza,że Leon nie dostawał piłek od nieudolnego Drzyzgi.

 • d34mariusz

  Oceniono 4 razy -2

  Jest bez formy. Co miał niby robić? W tie-breaku 6 błędów w kontrataku. W takim stylu to na olimpiadzie nie mamy czego szukać.

 • jotek44

  Oceniono 9 razy -7

  Rezygnacja z Kurka w meczu z Brazylią,to chyba najgorsza decyzja Heynena. Ponadto należało postawić na sklad z Chicago. Kwolek, Łukasik, Bednorz, Popiwczak zaprezentowaliali wówczas większą ambicję i bojowość niż dzisiejszy zestaw. Jedynie Kłos jako stary wyjadacz pokazał klasę. Dzisiejszy skład raczej nie zagwarantuje złotego medalu na IO. Nie ma co ukrywać- Brazylia i USA będą szalenie trudne do ogrania !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX