Dwie du瞠 niespodzianki w Pucharze 安iata siatkarzy! Faworyci przegrali

Do dw鏂h du篡ch niespodzianek dosz這 podczas niedzielnych mecz闚 Pucharu 安iata siatkarzy. Faworyzowani Rosjanie przegrali 1:3 ( 23:25, 23:25, 25:21, 16:25) z Argentyn, a W這si nie dali rady Kanadzie z kt鏎 przegrali po tie-breaku 2:3 (25:19, 17:25, 25:15, 23:25, 16:18).

W trzecim dotychczas zako鎍zonym niedzielnym meczu USA zgodnie z planem pokona這 Australi 3:0 (25:14, 25:13, 25:16). W tabeli P Rosjanie zajmuj dopiero 7. miejsce, a W這si s oczko wy瞠j. Argenty鎍zycy s ju na 5. pozycji, a Kanadyjczycy na 9.

O zwyci瘰two w P walcz lideruj帷y Brazylijczycy z 24 punktami na koncie, kt鏎y w niedzielny poranek mierz si z drugimi Polakami (21 pkt).

Medal w Tokio dzi瘯i Leonowi? Odpowied w wideo:

Co musi si sta, 瞠by Polacy wygrali Puchar 安iata?

Polacy, po Brazylii, zagraj jeszcze z reprezentacjami Iranu i Kanady. Zak豉daj帷, 瞠 zesp馧 Vitala Heynena nie straci punkt闚 w tych dw鏂h starciach, wystarczy, 瞠 Brazylijczycy przegraj seta wi璚ej ni reprezentacja Polski. Je郵i Polacy w obydwu meczach strac po secie, Brazylijczycy b璠 musieli straci punkty, cho熲y poprzez gr tie-breaka w pojedynkach z Japoni i W這chami.

Je郵i Polacy nie wygraj z Brazylijczykami za 3 punkty, b璠 musieli liczy na pora磬 Brazylijczyk闚 w dw鏂h pozosta造ch meczach. Je郵i natomiast reprezentacja Polski zwyci篹y 3:1, "Canarinhos" b璠 musieli straci punkty w pozosta造ch spotkaniach, przy za這瞠niu, 瞠 Polacy zdob璠 6 "oczek". Pora磬a zespo逝 Vitala Heynena definitywnie przekre郵a szanse na wygran w Pucharze 安iata. W闚czas polskim siatkarzom pozostanie walka z Amerykanami o zaj璚ie 2. miejsca w turnieju.