Sytuacja w grupie PŚ siatkarzy. Polacy nadal mogą go wygrać! Kluczowy mecz w niedzielę

Reprezentacja Polski pokonała Australię 3:0 (25:18, 25:20, 25:9) w meczu Pucharu Świata, odnosząc już 7. zwycięstwo w turnieju. Dzięki tej wygranej, pozostajemy nadal w grze o końcowy tryumf w turnieju.

Reprezentacja Polski w znakomitym stylu pokonała Australię 3:0, w trzecim secie nie pozwalając swoim rywalom zdobyć nawet 10 punktów. To bardzo ważne zwycięstwo, ze względu na poprawę statystyk, takich jak stosunek wygranych setów i zdobytych małych punktów. W przypadku zwycięstwa nad Brazylią, te statystyki będą decydować o układzie tabeli Pucharu Świata.

Reprezentacja Polski występuje w Pucharze Świata z m.in. Wilfredo Leonem w składzie. Czy jego obecność pozwoli Polakom zdobyć olimpijskie złoto?

Po 7. zwycięstwie w tegorocznym Pucharze Świata, reprezentacja Polski znajduje się na 2. miejscu w tabeli. Prowadzą Brazylijczycy, z którymi Polacy zmierzą się w niedzielę o godz. 8:00 rano. To jedyne dwa zespoły, które nadal liczą się w walce o końcowy tryumf w turnieju.