Polacy wygrali z Egiptem, Brazylia pokonała USA. Tak wygląda tabela Pucharu Świata

Reprezentacja Polski pokonała w czwartek Egipt 3:0 (25:19, 25:18, 25:16). Dzięki tej wygranej Polacy nadal mają szansę na zwycięstwo w Pucharze Świata. W kluczowym starciu Brazylia pokonała USA 3:0.

Zespół Vitala Heynena bez żadnego problemu pokonał Egipt 3:0 (25:19, 25:18, 25:16). W siedmiu dotychczasowych meczach, przegrali tylko spotkanie przeciwko reprezentacji USA. Polacy awansowali na 2. miejsce w tabeli Pucharu Świata, a wszystko dzięki porażce Stanów Zjednoczonych z Brazylią 3:0.

W Pucharze Świata występuje m.in. Wilfredo Leon. Czy z nim w składzie Polaków będzie stać na zdobycie medalu olimpijskiego w Tokio?

Aktualnie Polacy ustępują w tabeli jedynie Brazylijczykom, którzy odnieśli dotychczas komplet zwycięstw. Tuż za drużyną Vitala Heynena znajdują się Amerykanie, którzy po dwóch porażkach stracili niemal szansę na wygraną w Pucharze Świata. O końcowym tryumfie zdecyduje najprawdopodobniej niedzielne spotkanie Polaków z Brazylią, które odbędzie się w niedzielę o godz. 8:00. Relacja na Sport.pl.