Sport.pl

Trwa sprzedaż biletów na mecze 1/8 i 1/4 finału ME. Wbrew plotkom jest otwarta

Jak udało nam się dowiedzieć, sprzedaż biletów na 1/8 i 1/4 finału mistrzostw Europy nadal trwa. Mimo pogłosek o tym, że polskim kibicom narzucono określoną pulę wejściówek, sprzedaż jest otwarta.

Jeszcze kilka dni temu siatkarze reprezentacji Polski wspominali w wywiadach, że polscy kibice mieli problemy z zakupem biletów na mecze fazy grupowej. Choć oficjalnie ponoć nie było żadnych ograniczeń, które miałyby powstrzymać fanów biało-czerwonych od nabycia wejściówek, to do mediów dochodziły głosy, że fani mistrzów świata nie mieli szans zakupu.

Sprzedaż biletów nie jest limitowana ze względu na narodowość

Jak udało nam się dowiedzieć od jednego z przedstawicieli organizatorów 1/8 i 1/4 finału mistrzostw Europy w Apeldoorn, sprzedaż na ten etap turnieju trwa i nie jest limitowana ze względu na narodowość. Hala, w której odbędą się zmagania, liczy 6000 miejsc.

Pierwszy mecz w sobotę odbędzie się o 16:00 pomiędzy Holandią a Niemcami. Sprzedano na niego 2500 biletów. Na spotkanie Polski z Hiszpanią o 20:00 wykupiono do tej pory 4500 wejściówek. Jednocześnie prowadzona jest również sprzedaż na 1/4 finału. Na razie zarezerwowanych jest 1300 z 6000 biletów.

Więcej o:
Komentarze (2)
Trwa sprzedaż biletów na mecze 1/8 i 1/4 finału ME. Wbrew plotkom jest otwarta
Zaloguj się
  • bigosmiszcz

    Oceniono 1 raz 1

    Bilety się skończyły.

  • zelek2323

    0

    Biletów na 1/8 już nie ma, tzn na mecz Polaków. Na mecz Holendrów jest jeszcze sporo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX