Sport.pl

Michał Kubiak do krytyków: Nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek to kwestionuje

- Ktoś będzie hejtował, ale ktoś inny będzie czerpał z tego inspirację. Dlatego nie boję się o tym mówić. Awans na igrzyska to nie jest nasze ostatnie słowo - przyznał Michał Kubiak, kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski, która w niedzielę wywalczyła bilet do Tokio.

Polska reprezentacja wywalczyła bilet do Tokio! Wystarczył do tego jeden wygrany set ze Słowenią, jednak biało-czerwoni wygrali cały mecz 3:1 (21:25, 25:23, 25:23, 25:21). To znaczy, że za rok zagrają na igrzyskach olimpijskich, spełniając marzenia części generacji mistrzów świata o ostatniej szansie na medal najważniejszej imprezy czterolecia. - Jesteśmy na igrzyskach i z tego się bardzo cieszymy. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa - zaznaczył Michał Kubiak w rozmowie z TVP Sport.

Wilfredo Leon opowiada o swoim debiucie w reprezentacji Polski

Kubiak: Hejterzy zawsze będą krytykować

Kapitan naszej reprezentacji dodał, że sam awans nie jest wielkim wydarzeniem. Że w przyszłym roku polecą do Tokio, by odegrać kluczową rolę na igrzyskach. - Ja wiem, że nie wszyscy ludzie to rozumieją i nie wszystkim to odpowiada. Ale nie wstydzę się swoich marzeń i tego, po co trenuję. Igrzyska to jedyny turniej, z którego jeszcze nie przywiozłem medalu. Chciałbym to zmienić. Nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek miałby to kwestionować. Oczywiście hejterzy zawsze będą krytykować i szukać momentu, żeby zaatakować. Ktoś będzie hejtował, ale ktoś inny będzie czerpał z tego inspirację. Nie boję się o tym mówić, to są moje marzenia. Po to właśnie ciężko trenowałem - przyznał doświadczony przyjmujący.

Więcej o:
Komentarze (5)
Michał Kubiak do krytyków: Nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek to kwestionuje
Zaloguj się
 • bezowijaniawbawelne

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Kubiak, jeśli ktoś będzie się śmiał z waszych marzeń to jest głupi i nie warto się nim zajmować. Chodzi o coś innego. Słoweński zawodnik Urnaut wypowiada się publicznie że się wam fukslo i że liczył na 3 zero jak widział waszą niemoc. Nie możecie takim drugoligowcom dawać takich szans a na każdą drużynę która was wylosuje powinien padać blady strach a nie zadowolenie że z wami może pójść spokojnie bo takie mecze się wam trafiają.

 • jarek.jam

  Oceniono 2 razy -2

  gl

 • rascalow

  Oceniono 8 razy -4

  Ja. Ja widziałem jak pan Kubiak był w sklepie, stał w kolejce i kupił dziesięć jaj. Potem... potem znowu stanął w kolejce na końcu i znowu złupił dziesięć jaja, a?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX