Sport.pl

Ogromne wpadki organizatorów turnieju LN. Polscy siatkarze sami musieli sprzątać parkiet

W piątek rozpocznie się czwarty turniej Ligi Narodów siatkarzy. Polacy zagrają w Mediolanie z reprezentacjami Włoch, Argentyny i Serbii. Jak informuje kierownik polskiej kadry, Włosi jeszcze przed rozpoczęciem zmagań zaliczyli pierwsze organizacyjne wpadki. Podczas czwartkowego treningu parkiet nie był przygotowany na przyjazd mistrzów świata.

Choć czwarty turniej Ligi Narodów siatkarzy rozpoczyna się w piątek, to organizatorzy zmagań w Mediolanie już zaliczyli pierwsze wpadki. Zespół Vitala Heynena nie mógł trenować w nowej hali, choć wcześniej otrzymali zapewnienie, że będą mieli taką możliwość. Gospodarze takiego problemu nie mieli. Jak się jednak okazało, to nie jedyne problemy, które napotkała we Włoszech polska kadra.

W czwartek Polacy mogli już wejść do hali, w której od piątku zagrają spotkania w ramach Ligi Narodów. Warunki, które zastali, pozostawiały jednak wiele do życzenia. Jak poinformowała Ela Poznar, kierownik polskiej reprezentacji, parkiet nie został przygotowany na przyjazd mistrzów świata. Zespół Vitala Heynana samemu zaprowadził porządek, aby móc trenować w czystych warunkach.

Reprezentacja Polski zmagania rozpoczną od pojedynku z Argentyną w piątek, o godz. 17:00. 24 godziny później zagrają z Serbią, a w niedzielę o 20:00 zmierzą się z gospodarzami turnieju, Włochami. Relacje ze wszystkich spotkań na Sport.pl.

Więcej o:
Komentarze (6)
Ogromne wpadki organizatorów turnieju LN. Polscy siatkarze sami musieli sprzątać parkiet
Zaloguj się
 • bencek44

  Oceniono 1 raz 1

  Sprzątanie to dobra rozgrzewka , można rozciągnąć wszystkie mięśnie.
  No i trochę pokory niektórym naszym niby mistrzom nie zaszkodzi.

 • vig

  Oceniono 1 raz 1

  "dziennikarz" chyba nie zrozumiał ironicznego wydźwięku wypowiedzi, którą cytował.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX