Sport.pl

Iran - Polska. Po porażce z Rosją, polscy siatkarze zmierzą się z gospodarzami turnieju. Transmisję meczu obejrzymy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 15.06

Reprezentacja Polski rozpoczęła turniej w irańskiej Urmii od porażki z Rosją 1:3. W sobotę polscy siatkarze zagrają w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów z gospodarzami turnieju, a to spotkanie obejrzymy w otwartym kanale.

W trzecim tygodniu rywalizacji w Siatkarskiej Lidze Narodów reprezentacja Polski rozgrywa swoje mecze w irańskiej Urmii. W piątek (14 czerwca) podopieczni Vitala Heynena przegrali z Rosją 1:3 (26:24, 20:25, 22:25, 19:25). 

Poza Rosjanami, w naszej grupie znalazła się jeszcze Kanada oraz gospodarze turnieju. To właśnie z Iranem aktualni mistrzowie świata zmierzą się w sobotę. Na trybunach może być gorąco, zwłaszcza po niedawnych, kontrowersyjnych wypowiedziach Michała Kubiaka, który został za nie ukarany przez PZPS zawieszeniem na sześć meczów. Trzeba jednak przyznać, że podczas naszego spotkania z Rosjanami widownia zachowywała się spokojnie.

Po 7 meczach w tegorocznej edycji Ligi Narodów Polacy z dorobkiem 11 punktów zajmują 7. miejsce. 

Kadra reprezentacji Polski na turniej w Urmii: Grzegorz Łomacz, Marcin Janusz, Dawid Konarski, Łukasz Kaczmarek, Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Piotr Łukasik, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Jakub Popiwczak, Jędrzej Gruszczyński.

Iran - Polska. Gdzie oglądać mecz Ligi Narodów 2019? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV meczu Iranu z Polską w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów obejrzymy w TVP 1 i Polsacie Sport. W Internecie spotkanie będzie można oglądać na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio – godz. 15:00 (Polsat Sport, Ipla); 15:40 (TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Początek transmisji – godz. 15:45 (Polsat, Ipla); 15:50 (TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Więcej o:
Komentarze (2)
Iran - Polska. Po porażce z Rosją, polscy siatkarze zmierzą się z gospodarzami. transmisję meczu obejrzymy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 15.06
Zaloguj się
  • eldorius

    0

    Vital Heynen demoralizuje i frustruje polskich siatkarzy! Wylewa gnojówkę swej krytyki na najlepszych (najskuteczniejszych) siatkarzy jak np. Bednorza,a jednocześnie nie pozwala zgrać się siatkarzom, którzy zostaną uznani za podstawową szóstkę (czternastkę) Niezgrany ze sobą zespół świetnych zawodników może przegrać z gorszą (na papierze) drużyną, która jest zgrana na boisku. Jedynym plusem tych roszad jest "odkrycie" dwóch wspaniałych zawodników: libero Jakuba Popiwczaka i rozgrywającego Marcina Komendę. Tylu i tak spektakularnych obron,jakie pokazał w ostatnich trzech meczach Jakub Popiwczak, Zatorski nie ma chyba w całej swej karierze. To waleczny,dużo szybszy i lepszy technicznie od Zatorskiego, J.Popiwczak powinien być pierwszym libero reprezentacji. Rozgrywający Marcin Komenda pokazał,że na rozegraniu potrafi być mózgiem zespołu,a poza tym jest bardzo skuteczny w walce na siatce i dysponuje dobrą zagrywką. Niektórzy siatkarze po raz kolejny nie spełnili pokładanych w nich nadziei. Łukasz Kaczmarek jako atakujący to katastrofa z 10%-ową skutecznością. Był już sprawdzany przed Mistrzostwami Świata i skuteczność była podobna. W lidze gra świetnie,bo zapewne jest wolny od obciążeń psychicznych. Ł.K. jest młody i być może będzie jeszcze kiedyś filarem reprezentacji,ale na razie wymaga indywidualnej psychoterapii, redukującej paraliżujący zawodnika lęk. >>> To nie wstyd, bo najlepsi sportowcy potrzebują niekiedy takiej pomocy. (np. Małysz)

  • lks604

    0

    Fajnie że trener sprawdza młodych,gra wszystkimi których zabrał ,z każdego meczu ktoś się pokaże na plus .Coś za coś , poświęcamy Ligę narodów,a potem i tak wygrywamy ze wszystkimi na mistrzostwach ,czy w tym wypadku będzie to turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich.Mamy bardzo dobrego trenera ( na początku tak nie uważałem ,przed mistrzostwami świata ,rotację byly szokujące ...ale liczą się wyniki)Nie zawsze się wygrywa,ważne żeby był progres z każdego meczu wyciągnąc Coś na plus ,a zwycięstwa przyjdą !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX