Sport.pl

Prezes PZPS Jacek Kasprzyk w "Wilkowicz Sam na Sam" [PODCAST]

Zapraszamy na rozszerzoną, blisko 50-minutową wersję programu "Wilkowicz Sam na Sam" z prezesem PZPS, w formie podcastu. - Nie wiem skąd wyszły kwoty premii dla siatkarzy, bo my od początku chcieliśmy przeznaczyć na nie pięć milionów złotych. Nie trzy. I o pięć milionów do podziału walczymy. Ale to jest decyzja premiera, ile na premie przeznaczy. Czekamy ciągle na ustawę, która umożliwi ich wypłatę - mówi Wilkowiczowi Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Link do podcastu >>

Szef PZPS opowiada o współpracy z Vitalem Heynenem, dojrzewaniu Bartosza Kurka, o chorobie, z którą walczy od kilku lat. - Zaczęło się to pięć lat temu, w gorącym okresie przygotowań do mistrzostw świata w Polsce. Wtedy zwycięstwo nad białaczką się zbiegło z mistrzostwem świata dla Polski. A teraz był nawrót choroby, znów polskie mistrzostwo świata, mam moc do walki, ale już bez przeszczepu szpiku się nie obejdzie – opowiada o zbliżającym się przeszczepie, na który czekał pięć lat. W podcaście można odsłuchać całej rozmowy Pawła Wilkowicza z Jackiem Kasprzykiem. Skrócona wersja dostępna jest na wideo poniżej:

Więcej o:
Komentarze (4)
Prezes PZPS Jacek Kasprzyk w "Wilkowicz Sam na Sam" [PODCAST]
Zaloguj się
 • jonek666

  Oceniono 1 raz 1

  Ale mam ubaw z wami Lewakami, ja poprostu uwielbiam Sport pl

 • desperato

  Oceniono 3 razy 1

  Zaraz, zaraz, a czy czasem PINOKIO nie obiecał im 15 baniek? I GDZIE one są dla chłopaków? Jak tu wierzyć ... Bańka prysła?

 • gromek1

  Oceniono 2 razy 0

  Richard zajumał górkę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX