Siatkarska Liga Mistrzów. Skra Bełchatów pokonała Berlin Recycling Volleys

Berlin RV - PGE Skra Bełchatów 0:3

Berlin RV - PGE Skra Bełchatów 0:3 (Skra.pl)

W 3. kolejce fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów Skra Bełchatów pokonała 3:0 Berlin Recycling Volleys. Mistrzowie Polski w tej chwili zajmują drugie miejsce w swojej grupie.

Siatkarze Skry swoją wyższość nad rywalami z Niemiec pokazywali już od początku spotkania. W pierwszym secie prowadzili już od stanu 5:4, a na pierwszą przerwę techniczną schodzili z wynikiem 8:5. Całego seta wygrali natomiast 25:21. W drugiej partii berlińczycy zdołali zdobyć punkt więcej, podobnie jak w ostatniej.

Skra w trzech dotychczasowych spotkaniach fazy grupowej odniosła dwa zwycięstwa. Oprócz środowej wygranej w Berlinie, mistrzowie Polski w pierwszej kolejce wygrali z innym polskim zespołem, który rywalizuje w grupie D - Treflem Gdańsk. To właśnie drużyna z Gdańska jest w tej chwili liderem grupy D z sześcioma punktami na koncie. Skra ma taki sam dorobek punktowy, ale mniej wygrany setów (mecz z belgijskim Maaseik przegrała 0:3).

Berlin Recycling Volleys 0:3 (21:25, 22:25, 23:25) PGE Skra Bełchatów

Berlin Recycling Volleys: Kuhner, Tuia, Klein, Russell, White, Le Goff, Watten (libero) oraz Rossard, Weber, Jendryk
Skra Bełchatów: Łomacz, Orczyk, Kochanowski, Teppan, Ebadipour, Kłos, Piechocki (libero)

Wystarczy 75 proc., by dostać brytyjskie obywatelstwo. Sprawdź się w teście
1/24Córka Henryka VIII - Maria - była żarliwą katoliczką, która prześladowała protestantów. Nazywano ją:
  • Wrzesień 2018 r. Jakub Kochanowski podczas dekoracji po wygranym meczu z Brazylią o mistrzostwo świata Reprezentacja Polski w siatkówce poznała rywali na mistrzostwach Europy!
  • Zaksa - Cucine Lube Liga Mistrzów. Ferdinando De Giorgi wrócił do Polski! Jego zespół był wyraźnie lepszy od ZAKSY
  • Oficjalnie: Polska zorganizuje siatkarskie mistrzostwa świata 2022 razem z Holandią