Siatkówka. We wtorek startuje siatkarska Liga Mistrzyń

Startuje siatkarska Liga Mistrzyń

Startuje siatkarska Liga Mistrzyń (Materiały partnera)

We wtorek o godzinie 20.30 w Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego rozpocznie się pojedynek wicemistrzyń Polski ŁKS-u Commercecon Łódź z niemiecką drużyną SCC Palmberg Schwerin. To pierwsze starcie łódzkich siatkarek w fazie grupowej Ligi Mistrzyń.

Powrót ŁKS-u na europejskie parkiety trwał aż 28 lat. Wsparcie drużyny przez firmę Commercecon i budowanie drużyny od podstaw to recepta na sukces ełkaesianek. Żartując w tym kontekście, ostatecznie firma ma doświadczenie w budowaniu gdyż realizuje na co dzień duże inwestycje budowlane.

Końcówka przygotowań do nowego sezonu była dla łódzkich Wiewiór bardzo intensywna. Aktualne cztery zwycięstwa w lidze i fotel wicelidera świadczą o doskonałym przygotowaniu do sezonu.

We wtorkowym meczu zabraknie jednak leczącej uraz Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej. Cieszy jednak fakt, że trener Michał Masek będzie mógł skorzystać ze wszystkich pozostałych zawodniczek.

Komentatorzy zwracają uwagę, że wynik wtorkowego meczu dużej mierze uzależniony jest od bloku łodzianek, którym z meczu na mecz zdobywają coraz więcej punktów.
Czy to wystarczy by wygrać mecz z tak wymagającym przeciwnikiem jakim jest Palmberg Schwerin?

Rywalki ŁKS-u Commercecon równie dobrze spisują się w Bundeslidze. Wygrały wszystkie dotychczasowe spotkania i z 10 punktami na koncie są obecnie liderkami rozgrywek.

Każda z drużyn występuje w roli faworyta, przez co wynik spotkania jest trudny do wytypowania. Zapowiada się arcyciekawe widowisko.

ŁKS Commercecon Łódź – Palmberg Schwein
Wtorek, 20 listopada 2018, godz. 20:30
Sport Arena im. „Ziuny” Żylińskiego, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

Bezpośrednia transmisja meczu w nc+sport2, godzina 20.30

.. Materiały partnera

Sprawdź, czy rozpoznasz, do którego kraju należą pokazane flagi
1/28W tym quizie masz jedno zadanie: Dopasuj państwo do przedstawionej flagi
Zobacz także
  • Siatkówka. Sensacja w PlusLidze! Passa ZAKSY przerwana, pogromcą Resovia!
  • Mariusz Wlazły, PGE Skra Bełchatów Siatkówka. PGE Skra Bełchatów nadal bez Mariusza Wlazłego. To nie koniec kłopotów zespołu
  • Liga Mistrzów. Aleksander Śliwka show! Kędzierzynianie coraz bliżej awansu

Najnowsze informacje