Sport.pl

PlusLiga. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk. Awaria na początek

Komplet pięciu tysięcy kibiców na trybunach, a na boisku m.in. mistrzowie świata Bartosz Kurek i Piotr Nowakowski - niedzielny mecz Stoczni Szczecin z Treflem Gdańsk to hit pierwszej kolejki PlusLigi. Na razie został przerwany z powodu awarii oświetlenia.

Przed rozpoczęciem sezonu Stocznia dokonała kilku spektakularnych transferów. Michał Mieszko Gogol (w reprezentacji Polski jest asystentem Vitala Heynena) ma do dyspozycji m.in. Bartosza Kurka, Łukasza Żygadłę i Mateja Kazijskiego. Kibice ze Szczecina bardzo czekali na pierwszy mecz swojej nowej drużyny. Na spotkanie z Treflem wykupili wszystkie bilety.

Starcie szczecinian z zespołem Andrei Anastasiego (w składzie m.in. Nowakowski i Maciej Muzaj) rozpoczęło się z małym opóźnieniem. O 14.45, gdy miały już trwać pierwsze akcje, bukietami kwiatów i symbolicznymi upominkami nagradzano Kurka, Nowakowskiego oraz Gogola, czyli zwycięzców zakończonego 30 września mundialu rozgrywanego w Bułgarii i we Włoszech.

Granie zaczęło się tuż przed godziną 15, a skończyło się już przy stanie 5:5. Wtedy w hali zgasło światło. Na razie meczu nie wznowiono, w obiekcie jest wciąż zbyt ciemno.

Prawdopodobnie sytuację spowodował jeden z kibiców.

Trybuny hali w Szczecinie wyglądają w tej chwili tak:

W hali nad usunięciem problemu pracują już straż i zakład energetyczny.

Więcej o:
Komentarze (14)
PlusLiga. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk. Awaria na początek
Zaloguj się
 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 3 razy 1

  "Awaria na hali..." "To być napisane po polskiemu". Na hali - czyli zapewne na dachu. Bo to, co w środku, to - "W HALI". Ale tak już jest, gdy za dziennikarstwo biorą się analfabeci. Niestety jest tak coraz częściej. Również w "Wyborczej"!

 • Malgosia Nowak

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem na hali Netto Arena i cały czas czekam z rodziną na rozpoczęcie meczu. Proponuję, aby w ramach rekompensaty za stracony czas dać kibicom, którzy kupili bilety na ten mecz darmową wejściówkę na dowolny mecz Stoczni Szczecin.

 • tommyline

  Oceniono 3 razy 1

  System bezpieczeństwa który sam stwarza zagrożenie - gdyby trzeba było szybko ewakuować halę to w ciemnościach doszłoby do tragedii.

 • Włodzimierz Kuliński

  0

  Hala sportowa to nie boisko na wolnym powietrzu, nie trzeba tak wrzeszczeć do mikrofonu .Głośna muzyka tez pozostawia wiele do życzenia

 • Włodzimierz Kuliński

  0

  Na hali sportowej to jakis absurd. Spiker drze "buzie", muzyka tak głosna , że po 15 min stopery uszne nie pomagają. Przy tym wszystkim awaria światła to szczegół. Mógłby ktoś z organizatorów wyjść na parkiet i przeprosić za zaistniałą sytuację ale pewnie odwagi zabrakło

 • Malgosia Nowak

  0

  Jestem na hali Netto Arena i cały czas czekam z rodziną na rozpoczęcie meczu. Proponuję, aby w ramach rekompensaty za stracony czas dać kibicom, którzy kupili darmową wejściówkę na dowolny mecz Stoczni Szczecin.

 • nieotake

  Oceniono 4 razy -2

  Nawet jeśli jakiś matoł sztachał się w kiblu, to awarię spowodował amator bez kwalifikacji i wyobraźni, który zaprojektował tak podatny na panikę system bezpieczeństwa w hali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX