Mistrzostwa ¶wiata w siatkówce. Portoryko - Polska. Następny mecz Polaków. Kiedy i gdzie obejrzeć?

W ¶rodę Polacy udanie rozpoczęli mistrzostwa ¶wiata w Bułgarii i we Włoszech. Wygrali¶my 3:1 z Kub±, a już w pi±tek zmierzymy się z Portoryko. Gdzie i kiedy obejrzeć ten mecz?

Vital Heynen cmokał zachwycony, gdy jego siatkarze bawili się, pewnie punktuj±c rywala w swoim pierwszym meczu bułgarsko-włoskich mistrzostw ¶wiata. Ale gdy stracili koncentrację, Belg ryczał ze zło¶ci, a i to nie pomogło. Dobrze, że cen± była utrata tylko seta. W ¶rodę w Warnie Polska wygrała z Kub± 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:14). W czwartek nasz zespół zagra z Portoryko. Relacja na żywo w Sport.pl o godz. 16. Przypomnijmy, że Portoryko w ¶rodę uległo Iranowi 0:3. Drużyna z Karaibów to teoretycznie najłatwiejszy rywal podopiecznych Vitala Heynena w fazie grupowej siatkarskiego mundialu. 

Portoryko - Polska. Gdzie obejrzeć? Transmisja

Kibice będ± mogli ogl±dać mecz na kanale Polsat Sport (oraz na Super Polsat), już od 15:20 rozpocznie się studio. Transmisję ze spotkania przeprowadzi także TVP Sport.

M¦ siatkarzy 2018. Kuba - Polska 1:3. Cztery rzeczy po czterech setach: Mistrzowie się pobawili, ale szkoda, że za długo. Trener przygotował kolejn± niespodziankę

Zimny prysznic z gor±cej k±pieli. Czyli Polacy wygrali z KubańczykamiDobrze znasz Polskę? To na pewno nie dasz się oszukać
1/21Najgłębszym polskim jeziorem jest Hańcza.
Zobacz także
Skomentuj:
Mistrzostwa ¶wiata w siatkówce. Portoryko - Polska. Następny mecz Polaków. Kiedy i gdzie obejrzeć?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje

Najczę¶ciej czytane